Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Tallinna koolides jätkub nutikuu. Teisipäeval, 12. aprillil 2016 algusega kell 13.00 korraldab Tallinna 21. Kool aruteluseminari “Digipeegel ja tuleviku kool”, kus räägitakse kooli digiküpsuse hindamisest ja tulevikukoolist haridustehnoloogia vaates.

Oma mõtteid jagavad seminaril Mart Laanpere (Tallinna Ülikooli Digitehnoloogiate Instituudi vanemteadur), Klemen Slabina (Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsioonikeskuse arendusjuht) ja Signe Hohensee (Tallinna 21. Kool, haridustehnoloog).

Signe Hohensee iseloomustas arutelu teemat sõnadega “Kas digipööre või digitaalne revolutsioon” ning direktor Metsavahi tsitaadiga Ilmar Tomuski raamatust “Digipöörane kool”: “…kiviaeg meie koolis on lõppenud. Me ei kasuta enam õpikuid, me ei kasuta enam vihikuid, töövihikutest rääkimata. Meie lapsed õpivad ainult arvuti ja interneti abil. Võib-olla tuleb kunagi isegi selline õnnelik päev, kui meil pole enam õpetajaid vaja, sest arvutid ja internet teevad kogu töö ise ära.”

Tallinna Haridusamet kannab seminari ka üle.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi