Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
nutiseadmeid ja nende funktsioone õpivad lapsed kasutama kõige paremini jäljendamise kaudu läbi ühistegevuse. Foto: Telia

Aprill on Tallinna koolides nutikuu – muudame õppimise põnevamaks ja elulähedamaks!

#Birgy Lorenz #digipädevus #nutiharidus #nutikad lapsed #nutikuu #Tallinna Haridusamet

Tallinna Haridusamet kuulutab 1. aprillil välja Tallinna koolide nutikuu, mille raames on kõigil Tallinna koolidel võimalus jagada, mida toredat teeb kool digipädevuste tõstmiseks ja integreerimiseks erinevates õppeainetes.

Nutikuu eesmärk on kampaaniat tutvustava blogi andmetel uute, huvitavate ideede, võimaluste ja digilahenduste tutvustamine, et muuta õppimine põnevamaks ja elulähedasemaks.

Äsja (20. märtsil) lõppes Nutikuu Tallinnas 2016 logokonkurss, mille võitja kuulutatakse peagi välja, samas on korralduskomitee otsustanud pikendada nutikuu slogani konkursi tähtaega kuni 29. märtsini!

Lisaks on käimas kunstikonkurss “Nutt koolis”, milles võivad osaleda kõik Tallinna koolide õpilased, kes soovivad kunsti siduda nutiseadmetega ja nutikate kasutamise teemaga koolis. Kool esitab valiku töödest konkursile. Konkursi aeg: 1. märts kuni 20. aprill 2016

cropped-logo

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi