Maailm on muutuste keerises ja tänu tehnoloogiale on saanud populaarseks sellised rakendused nagu Facebook, Instagram ja Snapchat.

 

Mitmeid aastaid on Facebook olnud kõige populaarsem sotsiaalmeedia platvorm, kuid Ameerika teismelised kasutavad nüüd enam Instagrami ja Snapchati, kirjeldab Pew Research Center enda uuringus.

 

 

Pew Research Center leidis, et ainult 51% noortest (13–17-aastased) kasutab Facebooki: 2015. aastal oli see number 71%, mis on suuresti muutunud. Uuringust tuli välja veel üks huvitav asi: ainult 32% noortest kasutab Twitterit. Kõige külastatumad veebilehed olid Youtube ja Snapchat. Kui soovid uuringut lugeda, siis saad seda teha SIIT.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid