Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Alates originaalse Nokia 3310 sünnist aastal 2000 on seda müüdud rohkem kui 126 miljonit tükki.

Nokia 3310 (2017)

  • 2,4-tolline värviline QVGA ekraan
  • 2 MP kaamera (LED välguga)
  • 2G internet
  • Mälukaardipesa kuni 32 GB
  • 1200 mAh aku
  • 22 h kõneaega
  • 31 päeva ooterežiimil
  • Nokia Series 30+ operatsioonisüsteem

Ajal enne iPhone’i valitsesid maailma lihtsad Nokia telefonid, millega sai mängida lihtsaid mänge nagu “ussimäng”. Nüüd tegi see ikooniline telefon tänu telefonitootjale HMD Barcelonas toimuval mobiilide maailmakongressil tagasituleku. Eelkäijaga sama nime kandval telefonil on 2,4-tolline QVGA ekraan, LED välguga 2 MP kaamera, 2G internet ning mälukaardipesa.

Erinevalt vanast telefonist on uus pisut väiksem, õhem, kergem ning värvilisem – saadaval kollases, punases, hallis ning klassikalises sinises värvitoonis. Uus telefon on vaieldamatult Nokia – isegi ussimäng on olemas. Ettevõte kinnitas, et mängu saavad mängida ka kõik Messengeri suhtlusrakendust kasutavad inimesed ning seda on nüüdisaegsemaid telefone silmas pidades pisut kohendatud.

Uus telefon on vaieldamatult Nokia – isegi ussimäng on olemas.

nokia-3310-mwc-2017
Uus Nokia 3310. Foto: bgr.in

Taaselustatud Nokiaga saab surfata isegi veebis, kuid selle tõeline müügiargument on vastupidav aku, mis kirjade järgi peab ooterežiimis vastu tervelt kuu aega. Uus telefon peaks müügile jõudma käesoleva aasta teises kvartalis, eeldatava hinnaga 49 eurot.

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid