Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Navicupil on kaks külge. Üks on mõeldud neile, kes korraldavad näiteks kodukohvikute päevi, soovivad märkida maha matkaradu või muid huvipunkte. Üsna lihtsalt saab koostada kaarte, mida siis kõik ülejäänud saavad kasutada.

 

Näiteks on Elron teinud suvekaardi, kust leiab üle Eesti järved, matkarajad ja vaatamisväärsused, mis jäävad rongipeatuste lähedusse. Täpsemalt saab vaadata lähimat rongipeatust ja kui kaua sealt huvipunkti kõnnib ning mitu kilomeetrit tuleb läbida.

 

 

Kaarte saab luua kodus lauaarvuti taga või otse looduses viibides läbi mobiilirakenduse. Piirkonna külastajad saavad samuti alla laadida Navicup rakenduse ja avada kaardi, mis tutvustab neile piirkonda, juhatab soovitud kohtadesse ning ei lase ära eksida.

Lisaks kaardile saab lisada kohalikke legende, ajalugu, põnevaid fakte, loomade ja lindude hääli. Kui raja läbija jõuab huvipunkti, siis avaneb talle varem sisestatud ekraan lisainfoga.

Navicupi võlu on võimalus koostada kaarte ilma sügavaid arvutiteadmisi omamata. Punkte kaardile saab salvestada värskes õhus jalutades. Sellise digikaardi eelis paberoma ees on teha muudatusi reaalajas. Peamiselt leiab kolme tüüpi kaarte – üle-eestilisi, regionaalseid ja lokaalseid. Seega sobib äpp ühtviisi hästi nii RMK matkarajale, Kuressaare peidetud pärlite püüdmiseks kui ka Undva küla piirkonna avastamiseks.

Nii et, kes iganes kuskil midagi ägedat teeb, saab Navicupi mängu võtta.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi