Haridustehnoloogia areng on tormiline – on, millest kõnelda.

Nädala pärast toimuv Edu EXEX 2016 tutvustab säravaid tehnoloogiaid koolis

#edu exex #EXEX #haridustehnoloogia #ikt #nutikool #nutitund

Tänavune haridustehnoloogia konverents Edu EXEX 2016 toimub 14. septembril Kultuurikatlas ja seekordne teema on “Säravad tehnoloogiad koolis – mündi kaks külge”.

Konverentsil tutvustatakse uusi tehnoloogiaid, mis õpetamist ja õppimist rikastavad ning arutletakse selle üle, mida need tehnoloogiad tähendavad haridusasutuse IKT haldamisele ja turvalisusele. Konverentsi avasõnad ütleb Eesti Vabariigi haridus- ja teadusminister Jürgen Ligi, kes räägib tehnoloogiast hariduses, selle vajadustest ja võimalustest.

Nagu ikka, lähenetakse konverentsil teemadele võimalikult praktiliselt ja näidete abil, sellepärast on esinema kutsutud praktikud ja oma ala asjatundjad.

  • Tänapäeva tehnoloogiast tulenevatest väljakutsetest ja ohtudest räägib Microsofti tehnoloogiaspetsialist Rasmus Reimo.
  • X-, Y- ja Z-põlvkonna ootustest haridusele ja tööturule räägib karjäärinõustaja Tiina Saar-Veelmaa.
  • Digitaalseid õpiplatvorme tutvustavad Foxcademy ja Õpiveebi loojad.
  • Innovatsiooni finantseerimise võimalustest koolis arutlevad haridus- ja teadusministeeriumi, HITSA ja Innove esindajad.

Konverentsi peaesineja on haridusraamatu “Hello Ruby” autor Linda Liukas, kes on uurinud nii programmeerimist kui ka mängu ning seda, kuidas luua kogemusi, mis ulatuvad sügavamale kui lihtsalt koodi abil loogika õppimine.

Ettekanne võtab kokku mängu kolm põhimõtet, räägib tehtud eksperimentidest ning ka Soome koolisüsteemi uuendustest.

Seekord on lisaks Microsoftile pannud partneritena oma õla alla ka Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit ning Telia.

Digitark näitab konverentsist ka otseülekannet!

tutvustus-bg

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid