Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Need, kes Apple'i tooteid austavad, teavad, et iPhone 7 on käes mõnus ja tegus nuhvel.

Telia müügikanalites kerkis oktoobris kõige ostetumaks mobiiltelefoniks Apple’i uus mudel iPhone 7.

Apple’i värske lipulaeva edu teiste mudelite ees oli seejuures väga veenev: iPhone 7-t osteti üle kahe korra enam kui populaarsuselt teist mudelit, milleks on odavaim Samsungi nutitelefon Galaxy J3. Korraliku tulemuse tegid ka Huawei mudelid.

iPhone on nüüd veelgi võimekam - vastupidavam aku, laitmatu stereosüsteem ning kirgas ekraan. Vee- ja tolmukindlus ning meisterlik kaamera. Iga detail on jõuline nagu uus iPhone ise.
iPhone on nüüd veelgi võimekam: vastupidavam aku, laitmatu stereosüsteem ning kirgas ekraan. Lisaks vee- ja tolmukindlus ning meisterlik kaamera. Iga detail on jõuline nagu uus iPhone ise.

Oktoobri kümne müüduma telefoni hulka mahtus 9 nutitelefoni ja 1 nuputelefon.

Kokku oli esikümnes esindatud neli tootjat: Apple (3 mudeliga), Samsung (4), Huawei (2) ja Nokia (1).

“Parema saadavuse korral oleks esikümnesse kindlasti jõudnud ka iPhone 7 Plus,” märkis Telia Eesti seadmete ja finantseerimise osakonna erakliendi valdkonnajuht Heiko Sõro.

Telia müüdumad telefonid oktoobris:

 

Telia võrgus olevate seadmete (telefonid + tahvelarvutid) statistika lubab prognoosida, et selle aasta lõpuks on Eesti suurima mobiilioperaatori võrgus ligi 100 000 aktiivset Apple’i nutiseadet.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid