Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Mobiilse interneti kasutamine väljaspool EL-i muutus palju soodsamaks

#internet välismaal #mobiilne internet

Alates tänasest on ligi poolesajas eestimaalaste eelissihtkohas, mis asuvad väljaspool Euroopa Liitu, võimalik tarbida mobiilset internetti senisest tunduvalt soodsamalt ja muretumalt.

 

Telia Eesti rändlusteenuse juhi Helve Rammuli sõnul jõudsid 11. aprillil turule uued interneti nädala- ja päevapaketid, mis pakuvad koguni 45-s eestlaste enimkülastatud välisriigis (väljaspool Euroopa Liitu) varasemaga võrreldes palju soodsamat mobiilse interneti kasutamist.

“Uued nädalapaketid sisaldavad kindla tasu (alates 25 euro) eest 1 GB ulatuses mobiilset internetti. Nende riikide hulka, kus saab soodsalt ja muretult mobiilset andmesidet tarbida, kuuluvad edaspidi USA ja Venemaa kõrval veel Šveits, Brasiilia, Iisrael, Malaisia, Araabia Ühendemiraadid, Austraalia, Mehhiko, Egiptus jpt. Nädalapakettide koostamisel lähtusime sellest, et keskmiselt on 1 GB nädalas säärane maht, mille puhul ei ole vaja mobiilset internetti reisil üldse välja lülitada,” selgitas Rammul.

Tema sõnul pole varem Eestis olnud nii head rändluspakkumist, mis hõlmaks sedavõrd suurt riikide hulka.

Lisaks uutele nädalapakettidele tuli Telia välja ka soodsate päevapakettidega, mis aitavad kontrollida välisriigis viibides päevast internetikasutust.

“Kui varem oli paljudes välisriikides suhteliselt kallis mahupõhine arvestus, siis nüüd saab populaarsetes sihtriikides nagu Indoneesia, Austraalia, Mehhiko, Puerto Rico, Egiptus ning veel 45 välisriigis palju soodsamalt mobiilset internetti kasutada Päevapaketi näol,” selgitas Rammul.

Lähemalt saab uute nädala- ja päevapakettidega tutvuda Telia veebilehel.

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid