Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Lisades SIM-kaardid süle- ja tahvelarvutisse, saab oma paketis sisalduvat mobiilse interneti mahtu jagada ja kasutada nendes seadmetes.

 

Praegu on Eestis üsna levinud praktika, et inimene soetab endale mobiilse interneti paketi, mille mahtu ta kasutab oma nutitelefonis. Ning kui on vaja mobiilse internetiga ka mõni teine seade varustada, soetatakse sellele eraldi pakett või jagatakse mobiiltelefonist internetti hotspot’i abil. Mida aga paljud ei tea, on see, et oma mobiilipaketis sisalduvat andmeside mahtu saab jagada kuni viie erineva seadme vahel, lisades süle- või tahvelarvutisse SIM-kaardid.

Lihtne näide: turundusjuht Anu valis endale Telia Mobiilse Äri paketi, mis sisaldab 14 GB ulatuses mobiilset internetti. Kuna Anu töö on väga liikuv ning tihti tuleb kasutada lisaks telefonile ka süle- ja tahvelarvutit, võttis ta mõlema seadme tarbeks (nii tahvel- kui ka sülearvuti jaoks) kasutusele täiendavad SIM-kaardid. Nüüd saab Anu oma paketis sisalduvat 14 GB suurust mobiilse andmeside mahtu jagada kolme seadme vahel. Kõigele lisaks on tal ühtviisi mugav ja muretu kasutada mobiilset internetti nii Eestis kui ka Euroopa Liidus ringi reisides.

“Minule on see väga sobiv lahendus, kuna ma ei pea eri seadmete tarbeks vormistama erinevaid mobiilipakette. Olen tänu lisa SIM-kaartidele kõigi oma tööks vajalike nutiseadmetega alati ühendatud kiire ja kvaliteetse 4G võrguga ning tänu sellele puudub vajadus oma telefoniga näiteks hotspot’i looma hakata või sobivat WiFi leviala otsida,” selgitas Anu.

Telia pakub oma äriklientidele seda ainulaadset interneti jagamise võimalust lisa-SIM-i hinnaga 1,49 eurot (+km) kuus seadme kohta ning see on mitu korda odavam kui vormistada eri seadmetele erinevad mobiilipaketid.

Täpsemalt saab lisa-SIM-i võimaluste kohta lugeda veebilehel.

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi