Kiiret piiranguteta mobiilset netti on vaja iga päev just neil inimestel, kes kasutavad mitut nutiseadet nii tööl kui pereringis. Foto: TeliaSonera

Mobiilse elu värskendatud pakett toob mobiilse neti fännidele 1-eurose soodustuse ja 4 lisagigabaiti kuus

#minutv #mobiilne elu #spotify

EMT muutis Mobiilse elu pakettides mobiilse interneti ja kõneside teenuste valimise lihtsamaks ja läbipaistvamaks, muudatusega seoses saavad kiire andmeside abil oma igapäevatoimetusi korraldavad mitme nutiseadme omanikud 4 lisagigabaiti kuus  senise 20 GB asemel 24 GB ja seda ühe euro võrra soodsama kuutasu eest.

EMT vahetas uue Mobiilse eluga välja mitu vanemat kõne- ja andmeside koostamise paketti (MinuEMT ja MeieEMT) – edaspidi saab kõik andme- ja kõneside valikud teha Mobiilse elu pakutavatest valikutest.

Uus erakliendile suunatud Mobiilne elu koosneb seitsmest erineva mahuga internetipaketist, mille seast saab klient endale valida kas 250 MB, 1,5 GB, 3 GB, 6 GB, 12 GB, 24 GB või 48 GB mahuga mobiilse interneti.

Võrdle, mis muutus

Andmemaht (mobiilne internet) Uus Mobiilse elu pakett Vana paketi võrreldav suurusjärk Muutus
250 MB 4,99 täiesti uus pakett
1,5 GB 7,49 7,49 (1,5 GB) hind ei muutunud
3 GB 9,99 täiesti uus pakett
6 GB 12,49 11,49 (5 GB) hind muutus +1 eurot, samas saad selle eest 1 GB rohkem mahtu
12 GB 16,99 16,99 (10 GB) hind ei muutunud, samas saad sama raha eest 2 GB rohkem mahtu
24 GB 21,99 22,99 (20 GB) hind muutus -1 eurot, samas saad selle eest 4 GB rohkem mahtu
48 GB 29,99 täiesti uus pakett

Kasulikke teadmisi uuest paketist

Naudi lisateenuseid!

  • Kõigil suurema andmemahuga Mobiilse elu paketiga liitujail (alates 3 GB paketist) on võimalik kolme kuu jooksul tasuta kasutada minuTV ja Spotify teenuseid.

  • Kui klient on endale sobivaima internetimahu välja valinud, saab ta sinna juurde võtta ka kõneside paketi, kus on kaks valikut: kas 100 kõneminutit ja 100 SMS/MMSi sisaldav variant või 1000 kõneminutit ja 1000 SMSi/MMSi sisaldav variant.
  • Seejuures on viimase ehk mahukaima paketi puhul kõik Eesti Telekomi võrgus (EMT, Diil ja kõnekaardid, samuti kõned Elioni võrku) tehtavad kõned ja sõnumid tasuta, lisaks on tasuta 100 kõneminuti ja 100 SMSi/MMSi ulatuses suhtlus Põhja- ja Baltimaadesse (Läti, Leedu, Soome, Rootsi, Norra, Taani).
  • Uute Mobiilse elu internetipakettide puhul (välja arvatud 250 MB pakett) saab klient soovi korral internetti jagada kuni viie erineva nutiseadme (nutitelefon või tahvelarvuti) vahel. Mobiilne elu võimaldab kasutajal jagada mobiilset internetti nii erinevate nutiseadmete kui ka oma pereliikmete vahel. Kõik Mobiilse elu paketiga liidetud seadmed saavad kasutada maksimaalse kiirusega EMT 4G internetti ning internetiühenduse kiirus ei sõltu korraga teenust kasutavate seadmete arvust. Igale nutiseadmele saab soovi korral määrata ka mahupiirangu, et juhtida näiteks lapse internetikasutust paindlikult. Eestis pakub sellist teenust ainsana EMT. 
  • Need kliendid, kes mobiilset andmesidet ei kasuta, saavad edaspidi valida endale kas 100 kõneminutit või 600 kõneminutit ja 600 SMSi/MMSi sisaldava kõnepaketi.
  • Kliendid, kes kasutavad EMT mobiilset internetti arvutis, saavad edaspidi valida kolme erineva andmeside mahuga paketi vahel: 30 GB, 60 GB või 100 GB.

 

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid