Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Telia.ee

Mobiil-ID vormistamine Telia esindustes alates 04.11.2017

#mobiil-id #turvaline

Telia ja Diili kliendid saavad Telia esindustes alates laupäevast, 4. novembrist jätkuvalt vormistada Mobiil-ID teenust, kasutades selleks ID-kaarti, isegi kui ID-kaardi sertifikaadid on peatatud.

 

Ainus erinevus võrreldes senise vormistamisega seisneb selles, et Mobiil-ID aktiveerimiseks peab klient minema füüsiliselt Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) esindusse ning kaasa võtma kas ID-kaardi, elamisloakaardi või digi-ID.

Juhul kui klient on saanud oma ID-kaardi sertifikaadid uuendatud või tema ID-kaart on väljastatud enne 16.10.2014, ei pea Mobiil-ID aktiveerimiseks minema PPA esindusse, vaid seda saab teha ka PPA veebilehel nagu seni.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid