Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Mis toimub internetis 60 sekundiga?


Oled end tabanud samaaegselt vaatamas Facebookis pilte ja telefonis jälgimas Twitteri uudisvoogu? Kui midagi kindlasti peab saama tehtud, siis millegipärast satud hetkeks ikkagi mõnele sotsiaalmeedia lehele puhkama ning vähemalt ühte postitus saabuva reede kohta tegema.

Tuleb välja, et liiklus, mis viib inimesi internetiavarustesse midagi tegema, on muutunud ajapikku muudkui tihedamaks. 60 sekundiga juhtub internetis juba nii mõndagi.

Vaata Qmee graafikut, mis täpselt internetis ühe minuti jooksul toimub.

Qmee-Graafi-mis juhtub internetis 60 sekundiga

Samas saad vaadata internetis toimuvat ka teise nurga alt – palju juhtub iga sekundiga? Onesecond projekt tutvustab lähemalt, kui palju Skype kõnesid, Instagrami fotode üleslaadimisi jms iga sekundiga maailmas tehakse.

Videoülevaade minutist internetis

Häid ülevaatevideoid selle kohta, kui aktiivne toimetamine tegelikult virtuaalmaailmas toimub, leiab ka Youtube’st. Buzzfeed on teinud ühe värskema videokokkuvõtte.

Kristi Saaremets

Elioni ärikliendi turunduse projektijuht

Digitark koondab tehnoloogiateadlikke ja -huvilisi toimetajaid, kes otsivad üles põnevaimad ja kasulikumad tehnoloogiakillud Eestist ja laiast maailmast, et sinu elu oleks lihtsam, mugavam, toredam ja turvalisem.

Kommentaarid