Milliseid tehnikatooteid Elioni tootejuhid ise jõuluks soovivad?


Kindlasti on meil kõigil suuri unistusi ja soove, mis võivad tunduda võib-olla liiga suurtena, kuid mida suuremalt unistad, seda suuremad soovid täituvad. Oleme tootejuhtidega pannud kirja oma soovid tehnikavaldkonnas, mis võiksid meie unistustes kuuse all kingipaki sees olla.

PIRET

Salvestavad suusaprillid

Mulle väga meeldib mäesuusatamine ja kuna prillid kuuluvad raudselt varustusse, siis miks need ei võiks olla midagi enamat, kui tavalised prillid. Näiteks prillid, mis salvestavad sinu sõidu, raja, kiiruse, kõrgused, hüpped, lisaks saad salvestada teatud punktid, kuhu hiljem tagasi tahad tulla, saad otsida üles oma sõbra, jälgida sissetulevaid kõnesid, SMS’e, muusikat, mida kuulad ja seda kõike sinu suusaprillide ekraanilt.

oakley airwave

Selle kõige salvestamiseks oleks täiega äge kasutada neid prille – Oakley Airwave 1.5. Ei tohi muidugi unustada ennast ekraani jälgima, sest see võib eluohtlikuks muutuda.

Spordikell ja teler

Ei saa ma spordist ja tervislikust eluviisist eemale 🙂 Järgmine asi, mis mind rõõmustaks, on Fitbit Force. See on käekell, mis peale aja näitamise loeb Sinu päeva jooksul tehtud samme, kulutatud kaloreid, astutud trepiastmeid ja läbitud distantsi.

fitbit force

Mis on tal puudu, on pulsijälgimise võimalus ja treeningule minnes ma seda kahjuks kaasa ei saaks võtta. Aga arengut on! Sarnane toode on ka Samsung Galaxy Gear, millel on oluliselt rohkem omadusi ja selle võrra ka kallim, kuid Fitbit Force on väiksem ja näeb naise käe peal ilusam välja.

Ja tugitoolisporti tehes oleks ikka tegelikult mugav küll vaadata telerit, kus Elioni nutiTV jookseb kiiresti ja ei jookse kokku. Lisaks oleks üks jubin toas vähem, mille pealt tolmu pühkida. Selleks ma valiksin endale selle 55″ Samsungi teleri F7000. Väga ilus ja stiilne teler, millest ära ei ütleks 🙂

samsung f7000

ANDRES

Ujumiseks sobiv spordikell

Mulle väga meeldib ujumine, seetõttu oleks ju väga tore leida kingipakist midagi teemakohast. ​Spordikell Garmin Swim Unisex on väga asjalik elektrooniline abimees, mis aitab lihtsalt arvet pidada läbitud distantside, tempo, käetõmmete jms kohta.

Basseinis ujudes saab keskenduda ujumistehnikale ning pole tarvis mõelda, mitmes ots parasjagu käsil on ning jälgida ujula seinal olevat kella. Suvel järve ääres tekib sageli küsimus, kui pikk distants on üle järve ja tagasi – vastused sellele küsimusele oskab anda see ujumiskell.

garmin swim

Korralikud juhtmevabad kõrvaklapid muusika nautimiseks

Kodus olles meeldib mulle aeg-ajalt muusikat kuulata, aga kaasale meeldib hoopis telekat vaadata. Need kaks tegevust paratamatult segavad teineteist. Lahenduseks on muusika kuulamine klappidega, mis tavaliselt tähendab, et oled oma liikumisega piiratud klappide juhtme pikkusega või pead muusikamängijat kogu aeg kaasas kandma.

Abiks aga on juhtmevabad kõrvaklapid, millega saab mööda tuba ringi liikuda ja toimetada ilma, et muusika kedagi teist häiriks. Väga ideaalsed klapid tunduvad Sennheiser RS170, mis on suletud tüüpi, üsna kerged, mugavad, kvaliteetsed ning lubavad muusikat juhtmevabalt kuulata kuni 24 tundi. Kui parajasti ei kuula, siis saab need mugavalt dokki laadima panna.

sennheiser klapid

PEEP

Kui Jõuluvana täidaks minu kolm jõulusoovi, siis need oleks järgmised:

Tark ja kineetiline töölaud

Mina soovin jõuludeks Stir Kinetic töölauda.

Igapäevaselt kontoris ja arvutiga töötavad inimesed kindlasti teavad, et kasulik ja ka vajalik, oleks ennast iga tunni aja tagant liigutada. Stir Kinetic Desk annab selleks hea võimaluse. Lauda saab kasutada erinevatel kõrgustel. Istuvas asendis, kui ka tõsta lauda nii kõrgele, et seisad laua taga püsti ja teed oma tegevused püsti seistes lõpuni.

stir kinect

Laual on digitaalne silm, mis jälgib Sinu tegevusi ja õigel ajal hakkab ennast „ülespoole“ tõstma, andes sellega märku, et nüüd on aeg edasi töötada püsti, või teha väike paus.

Erinevad pistikud on juba olemas, ühenda vaid oma seadmed. Laud on kui suur USB-arvuti dokk. Puutetundlik digitaalne juhtkonsool annab  võimaluse oma töönädalat analüüsida.

stir kinect 3

MacBook Air

Minu teiseks sooviks oleks Apple Macbook Air.

Apple  on maailmas ainukene firma, kes disainib arvutit nii seest kui väljast, pöörates tähelepanu igale detailile. Macbook Air on näide kus tehnoloogia ja disain on teinud peaaegu, et täiusliku toote. Kui see toode veel panna oma lemmik värvi, on tulemuseks ideaalne kingitus, mida ühelt jõulumehelt soovida võiksid.

apple macbook air

Apple käekell

Teadaolevalt on jõulumehel võimalus täita iga soov. Minu kolmandaks jõulusooviks oleks kauaoodatud käekell. Valmistajaks Apple.

Apple käekell ühildub iPhoniga ning nagu ka eelnevalt mainitud pole disaini kohapealt töötunde kokku hoitud. Kell on 1,6-tolli AMOLED-ekraaniga, mis ei vaja taustavalgust info kuvamiseks, on nähtav nii öösel kui päeval sama selgelt ning on väga energiasäästlik.

iKell oskab lisaks  IOS rakendustele, mis iPhone’s olemas, mõõta ka Sinu südametegevust. Kui iKella on kahes mõõdus ja mitmes värvitoonis, siis minule sümpatiseerib just meeste versioon ja must nahkrihmaga mudel.

apple iwatch

MART

Mobiiltelefon Nokia Lumia 1020

Lumia seeria lipulaev, mis on suure ja tundliku ekraaniga ning hetkel parima kaameraga telefon turul. Lisaks on telefonil veel 4G, juhtmeta laadimine ja julge välimus ning Windowsi sujuv kasutajaliides.

nokia lumia 1020

Mängukonsool Sony PS4​

Olles varases lapsepõlves veetnud pehmelt öeldes tunde algse PlayStation konsooli seltsis ning praegu toimetades PS3 konsooliga, lihtsalt ei saa mööda vaadata uuest Sony PlayStation neljast.

Veel võimsam, veel kiirem ja paljude uute lisade ning uuenenud puldiga PS4 lihtsalt peab ühe mängusõbra arsenali kuuluma.

sony ps4

Kõrvaklapi võimendi Fiio E17

Välk ja pauk – on uskumatu kui palju üks väike vidin suuta võib. Kuigi tegu pole enam päris uue tootega, on Fiio pakutav heli siiski märkimisväärne.

Kui omad korralike kõrvaklappe ning tahad muusikat vahel ka veidi tagasihoidlikuma kvaliteedi või väljundusvõimsusega allikast kuulata, siis on E17 asendamatu.​

fiio e17

KAREL

Uus XBOX mängukonsool

2013. aasta jõulud on erilised, kuna üle 7 aasta on Sony ja Microsoft välja toomas enda uued mängukonsooli platvormid ning just Microsoft XBOX One on minu esimene kingisoov.

XBOX’i valisin ma tema Kinect kaamera ja selle võimaluste pärast. Uus Kinect kaamera suudab jälgida inimese iga väiksematki liigutust. Nii võid kasvõi sõrmeliigutusega anda XBOX’le käskluse, mida ta tegema peaks. See avab lõpmatud võimalused uute ja huvitavate rakenduste ja mängude maailmas ning on põnev vaadata, mida järgmine generatsioon mängunduses pakub.

microsoft xbox one

GoPro kaamera ja Suunto GPS-kell

Kuna mulle meeldib suvel sõita maastikurattaga, talvel lumelauaga ja üleüldiselt naudin ma igasugust välitegevust, siis soovin jõuluvanalt ka GoPro Hero 3 kaamerat, mis on muuhulgas veekindel ja suudab salvestada UHD-resolutsiooniga videot.

Emotsioonide jagamine liigub selle seikluskaameraga täiesti uuele tasemele.

gopro hero

Suunto Ambit2 Sapphire HR on 2013 aasta üks parimaid GPS-kellasid. Tervisesporti tehes on oluline aru saada, milline ja mis koormusega sport kehale kõige kasulikum on. Tihtipeale tehakse vigu, treenides valel pulsil, valel koormusel, valel kiirusel jne ning see võib koormata südant ja organismi üldiselt.

Suunto kellal on kaasas pulsivöö, mille abil südame tööd kontrolli all hoida ning GPS rakendused, mis võimaldavad hiljem analüüsida treeningut detailselt.

suunto sapphire

AIVAR

Google prillid ja uus tööarvuti

Mina sooviks leida Jõuluvana kotist jalgratturitele mõeldud Google Glasses tehnoloogial põhinevad prillid.

google glasses

Uut tööarvutit sooviks ka, sest vana on juba aeglaseks jäänud ja kaalub miljon kilo. Silma on jäänud Lenovo X1.

lenovo x1

ehk lihtne, stiilne ja nutikas Piret teab, et lihtsuses ja kiiruses peitub võlu. «Meie ümber on palju asju, mida on võimalik lihtsamaks muuta ja selle kaudu aega võita, mis on meile väga kallis,» julgustab ta ka teisi olema digitargem. Igapäevaselt kasutab ta aktiivselt nutikat spordikella, nutitelefoni ja pilve-teenust (et back-up'ida, share'ida, save'ida, remember'ida paremini). Tema digielu algas ühest ilusast päevast 10 aastat tagasi, kui ta astus sisse esimesse digikaupade jaeketti. Nüüd levitab ta oma digitarklust selleks, et inimesed teaksid, kui palju võimalusi nende ümber on, milleni nad ei ole ise ehk veel jõudnud.

Kommentaarid