Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Üks praeguse hetke ägedamatest Android üppidest on Barking parkimisrakendus. Allikas: barking tutvustav video

Hiljuti antud mängusoovitustele järgnevad parimad äpid, mis praegu ilma teevad. Nii nagu mängud, ootavad ka äpid sind Google Play poes.

1. Videokõnede äpp Duo

Võta DUO abil koos liikuva pildiga kõnesid kõigile tuttavatele, kellel ka see äpp installitud on. Nagu Skype või Facetime, ainult mugavam ja lihtsam.

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=CIeMysX76pM” width=”680″ height=”450″ align=”center”]

2. Pilditöötlusäpp Prisma

Prisma võtab tavalise telefoniga tehtud foto ja töötleb seda erinevate filtritega, suutes luua maalilise kunstiteose. Tulemused on vapustavad, sest põhimõtteliselt igast pildist saab midagi ägedat. Enam pole tegu lihtsalt filtriga, mis peale lajatatakse ja mis vahel töötab, teistes valgustingimustes aga nässu läheb.

Minul pole veel õnnestunud Prismaga praaki toota, seevastu on tulemuseks eriilmelised ja omaette väärtuslikud fotod, mis erinevad originaalist.

3. Leia parkimiskoht Barkinguga

Barking haldab parkimiskohti üle linna, mille omanikud on otsustanud üleliigse koha n-ö rendile anda. Hinnad on valdavalt soodsamad, kui muudel platsidel ja äpi kasutamine on imelihtne. Parkimistasu lisandub telefoniarvele.

4. Liida pere ühtseks tervikuks mEluga

mElu on äpp tervele perele, mis aitab planeerida ühiseid sündmusi, koostada poenimekirja, vaadata, ega lapsed pole koduteelt eksinud ning mis kõige tähtsam – leida ühist aega.

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=UnF9NIZKp-Y” width=”680″ height=”450″ align=”center”]

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi