Milline uus äriidee on jätkusuutlik? VUNK Garge48 Hackathon finaal selgitas välja 7+2 edasi pääsenud äriideed

#ettevõtlus #ettevõtluskiirendi #getvunked #hackathon #SpaceX #Ülemiste City #vunk

Reede õhtul, 9. septembril said SpaceX sündmustekeskuses Ülemiste Citys kokku ligi 130 hakkajat inimest, kes valisid välja endale meeskonna ja idee, millega terve nädalavahetuse tegeleda. See on uute innovaatiliste äriideede programm #VUNK 2016.

Kui reede õhtul esitleti pelgalt ideesid, siis 48 tunni jooksul saavad sõelale jäänud ideedest töötavad prototüübid. Pühapäeva õhtul, mil algab otseülekanne, on võimalus näha, kuidas ideedest on tegelikkuses töötavad asjad saanud ning millised ambitsioonid on tiimidel edasiseks.

Arendusnädalavahetus ehk hackathon on Vungi põhiprogrammi alguspunkt, peale mida valitakse välja tugevaimad meeskonnad, kes jätkavad teed Vungi kiirendis, et luua uut väärtust klientidele ja kasvada ülehelikiirusel.

Vungi programmi kohta pikemalt saab lugeda nende kodulehelt. Pühapäevaõhtuseks finaaliks on võimalik ka ise kohale tulla või siis jälgida seda kõike otseülekandes.

VAATA JÄRELE:

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid