Soodsad nutitelefonid on ka võimsad ja targad kaaslased, populaarsemast viiest soodsamast nuhvlist neli –Huawei P8 Lite, Samsung Galaxy J3 2016, LG K8, Sony Xperia M4 Aqua – sobivad suurepäraselt ka Pokemon Go mängimiseks, selgitab Telia Eesti müügikonsultant ja Digitarga kaasautor Tauno Tammik.

Huawei, Samsungi, LG ja Sony mudelid on kõik head mängutelefonid, aga muidugi on igal telefonil oma plussid ja miinused, millega saab hästi tuttavaks neid mudeleid omavahel kõrvutades. Seda saab mugavalt teha Telia e-poe tootevõrdluses.

Soodsate, kuid võimekate nutitelefonide hind jääb vahemikku 179 kuni 229 eurot, kõik pokemoni-sobilikud telefonid on 5-tollise ekraaniga.

Tõelistele ekstremistidele on ainus veekindel telefon neist viies Sony Zperia M4 Aqua mudel, aga vee ääres Pokemone jahtides tuleb muidugi ääretult ettevaatlik olla!

Soodsamate telefonide esiviisikusse kuuluv Honor 4X tarkvara ei toeta üleöö maailmakuulsaks saanud mängu, kuid annab silmad ette just aku kestvuse mõttes ja sobib igati hästi inimestele, kes tahavad pika päeva koos nuhvliga veeta ja ei hooligi mängimisest.

Kallite lipulaevade kõrval pakuvad kõik tootjad ka kauni välimusega, mugavaid ja jõudsaid soodsamaid telefone, mis sobivad eriti hästi neile, kes ei taha tänaval Pokemone taga ajades kallist telefoni väntsutada, aga ka neile, kes alles nutitelefonide maailma sukeldumas on.

ehk Digitark Taunz räägib, et kogu pere hüüab teda Taunziks. "Näen igapäevaselt, kuidas inimesed ei julge uute tehnoloogiatega kaasa minna, sest see kõik on võõras või tundub keeruline. Pürgin selle poole, et kõik, kes soovivad, saaksid uuendustega kaasa minna," pajatab Taunz. "Minagi olin tehnikale võõras, kuni avanes võimalus Eesti Telekomiga liituda ja avastasin, et digitaalne maailm pakub mugavust ja mulle tundub see maailm väga kasulik." Praegu ei suudaks ta ette kujutada elu ilma Google'i otsingumootori või nutikellata, mis talle aegsasti meelde tuleb, kui midagi on vaja teha. "Seega annangi endast parima, et iga inimene saaks ka "inimkeeli" aru, kuidas miski rakendus või teenus tegelikult toimib ja elu lihtsamaks teeb."

Kommentaarid