Miks ma kasutan Windows tarkvaral töötavat tahvelarvutit?

#praktilisus #Windows

Tänapäeval vajame, et meil oleks kaasas alati praktiline seade töö tegemiseks või õppimiseks. Tihti eelistatakse selleks iOS või Android tarkvaral töötavaid tahvelarvuteid. Mina arvan, et ka Windows 10 tarkvaral töötavad tahvelarvutid väärivad tähelepanu. Aga miks?

Pärast uue seadme soetamist ei soovi me temaga üldiselt “harjuda.” Windows 10 toel töötav tahvelarvuti ühendab endas traditsioonilist personaalarvutit, mis on mugav näiteks töö tegemiseks, intuitiivse tahvelarvuti kasutajaliidesega, mis on mõeldud sotsiaalvõrgustike kasutamiseks (FacebookTwitter, Instagram), e-raamatute lugemiseks, videote vaatamiseks ning mängudeks.

DSC_1594-02
Windows 10- tahvelarvuti on mugav lugemiseks ja sotsiaalvõrkude kasutamiseks

Tihti kantakse tahvlis olevaid faile üle pilveteenuse kaudu, kuid mahukamad failid nõuavad rohkem aega ja internetimahtu. Selleks, et suurte failide ülekandmine ühelt arvutilt teisele toimuks kiiremini, saab hästi kasutada väliseid kõvakettaid ja USB-mälupulkasid. iPad, aga ei toeta väliseid mäluseadmeid, kuigi selle jaoks on olemas erinevad mitteametlikud adapterid ja äpid. Enamikul Windows 10 tarkvaral töötavatel tahvelarvutitel on aga olemas täissuurusega USB-pesad (ja paljud neist toetavad kiire failivahetuse standardit USB 3.0), mis kergendab tööd on the go-mäluseadmetega ning ei nõua selleks erinevaid adaptereid.

Windows 10 tahvel on tõeline personaalarvuti.

Windows 10 tahvel on tõeline personaalarvuti. Ühendades selle külge klaviatuuri ja hiire on mugav töödelda näiteks dokumente ning programmide valik on oluliselt laiem kui tavalisel tahvliarvutil. Lemmik PC-mängude mängimise jaoks saab kasutada mänguplatvorme Steam või Origin, ja mängida on palju mugavam kui saad kasutada mängupulti.

Никакая другая мобильная операционная система не осилит полноценный Steam
Ainult Windows 10 tahvelarvutid toetavad Steam-mänge

Tahvelarvutit ID-kaardi lugejaga kasutades saab teha makseid netipangas ning allkirjastada dokumente digitaalselt. Puhkusel olles on Windows 10 tahvelarvuti asendamatu seade kui tekib vajadus teha tööd. Kui mingil põhjusel ei tööta tahvlis mobiilse interneti sim-kaart, ei maksa muretseda, sest Windows tahvlid toetavad üldiselt ka USB-modemit 4G-ühenduse jaoks.

Windows 10 operatsioonisüsteemil töötavad tahvelarvutid väärivad tähelepanu just tänu oma praktilisusele ning funktsionaalsusele. Kui sul tekkis huvi Windows’il töötavate tahvelarvutite vastu, soovitan külastada Telia e-poodi ja valida endale sobiv seade.

ehk nik_ye usub, digitehnoloogia peab aitama tööd tehes säästa aega, samas aitama ka igapäevases elus (Google Maps, netipangad) ning vabal ajal (meelelahutus ehk videomängud, filmilaenutus). Tema põhilisteks kaaslasteks on nutitelefon koos netiga, Spotify ja erinevad pilveteenused pilved. "Tänane digiolevik algas lapsepõlves Nintendo Famicomi mängimisega ja lasteaias Windows 98 kasutamise oskuste omandamise ja samas DOS-mängude mängimisega," meenutab ta. "6-aastasena sain endale oma arvutit, aasta pärast saime koju kaabelinterneti, mille pärast veetsin palju aega arvutites ja vanades mängusüsteemides." Siiamaani on tema uhkuseks Jaapanist toodud Sega Dreamcast. "Digitarklust on minu joaks oluline levitada selleks, et rahvas teaks, miliseid innovatiivseid lahendusi maailmas tänapäeval pakutakse."

Kommentaarid