Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Meem-laadimisjuhe varundab mugavalt kõik andmed telefonist laadimise käigus.

Nutitelefonid võivad ära kaduda, katki minna või varaste saagiks langeda ja seetõttu paljud mälestused nendega koos kaduda. Igaüks teab juba, et peaks oma andmeid telefonist varundama või sünkroniseerima, kuid igapäevaste toimetuste kõrvalt võib see ununeda.

Kui varundamine ei toimu automaatselt ja väga lihtsalt, siis enamus lihtsalt unustab. See on ühtlasi põhjus, miks Apple, Google ja paljud teised nutiseadmete tootjad pakuvad automaatset pilvevarundusteenust.

Pilveteenustel on mahupiirang ja osa kasutajaid ei tunne, et pilveteenus oleks turvaline. Meem-juhe pakub virtuaalsele lahendusele alternatiivi, nagu füüsiline kõvaketas. Lisaks ei vaja juhe mobiilset internetti ega wifit.

Meem-laadimisjuhet on kaks varianti, Androidile alates 4.1.2 versioonist 16 GB, mis maksab 70 dollarit, ja Apple’i seadmetele alates iOS 7 versioonist 32 GB, mis maksab 90 dollarit.

Esmasel kasutamisel tuleb alla laadida Meem-rakendus ja seal määrata neljakohaline PIN, et laadimisjuhet kasutada telefonist andmete varundamiseks. Andmeid, mis on varundatud Meem-keskkonda, ei saa kahjuks tõsta arvutisse ja vastupidi. Seejuures teeb Meem aga telefoni vahetuse päris lihtsaks.

Andmeid varundav laadimiskaabel on mugav multifunktsionaalne vidin, kuid hind on ka sellel laadijal päris krõbe. Lisaks on alati võimalus, et laadimisjuhe kaob ära või saab mõnel teisel viisil otsa ja siis võivad kaduda ka varundatud andmed. Kindlasti on turul vaja mugavat alternatiivi pilveteenusele ja Meem just seda pakubki.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi