ERGO kindlustuse ja Telia koostöös valmis uudne Sõiduki E-kindlustus, mis võimaldab mobiiliäpi kaudu oma sõidukit kindlustada vaid siis, kui seda kasutad.

 

“Sõiduki E-kindlustus on Eestis ainulaadne lahendus, kuna pakub liiklus- ja kaskokindlustust tarbimise mahu järgi. See tähendab, et kindlustuse hind sõltub kasutatud päevade arvust,” sõnas ERGO kindlustusdirektor Andres Konsap.

Värske lahendus on hea uudis eelkõige neile, kes iga päev rooli ei istu. Seega sobib lahendus ideaalselt näiteks mootorrataste ja hobisõidukite omanikele või peredele, kellel on mitu sõidukit.

 

Pane kindlustus mugavalt pausile

 

“Kui kasutad oma autot ühes kuus 15 või rohkem päeva, kehtib tavaline kuine kindlustusmakse. Kui sa sõidukit ei kasuta, saad mugavalt kindlustuse nii öelda “pausile panna”. Kasko puhul on ka pausi ajal sõiduk kaitstud loodusõnnetuse, vandalismi ja süttimise eest,” selgitas Konsap.

Telia Eesti asjade interneti (IoT) valdkonna juhi Toomas Kärneri kinnitusel hindavad eestimaalased järjest enam erinevaid nutilahendusi, mis võimaldavad kiirelt ja mugavalt erinevaid toiminguid teha, olgu selleks siis Mobiil-ID või Travel-äpp.

“Näiteks Telia Travel-äpi toel sõlmitakse reisikindlustusi väga aktiivselt, kuna kogu protsess on tehtud äärmiselt hõlpsaks. Loodame, et ka Sõiduki E-kindlustus leiab endale truu kasutajaskonna, kuna vajadus sellise teenuse järele on turul kindlalt olemas.”

 

Kuidas sõiduki E-kindlustuse lepingUT sõlmida?

 

Sõiduki E-kindlustuse lepingu sõlmimine on lihtne – selle saad mugavalt teha mSõiduki-nimelises äpis.

Äpi saad alla laadida nii Androidi kui iOS-i seadmele Google Play ning Apple App Store’i poodidest.

Täpsemat teenuse kirjeldust saad lugeda SIIN.

  • Teenusega liitumiseks on vaja kehtivat Telia mobiilinumbrit (kliendilepinguga).
  • Kindlustuse eest tasumine toimub Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule.
  • Mugavust hindavad kliendid saavad soovi korral soetada GPS-seadme, mille abil  saab muuta kindlustuse sisse- ja väljalülitamise automaatseks ning tellida oma sõidukile juurde ka kaskokindlustuse.

 

Vaata ka liiklussaatest “Stop” Sõiduki E-kindlustust tutvustavat saatelõiku.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid