Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas: Shutterstock

Libedus mitmekordistas lõhutud telefonide arvu

#kindlustus

Viimase paari nädalaga on mitu korda kasvanud juhtumite arv, kus inimesed on libedal tänaval kukkudes lõhkunud kogemata ka oma mobiiltelefoni.

 

“Meie poole on pöördunud varasemaga võrreldes mitu korda rohkem telefoniomanikke, kes on halbade asjaolude kokkulangemise tõttu oma seadme ära lõhkunud,” märkis Telia Eesti lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed.

Tema sõnul iseloomustab kõige tüüpilisemat juhtumit see, kui inimene on hoidnud kukkumise hetkel telefoni käes. “Teine vairant on, et inimesel on telefon olnud jope välimises taskus ning kukkudes on jäänud telefon tema keharaskuse alla.”

Melamed lisas, et muutunud ilmaolude tõttu tasub telefoniga tänaval suheldes pöörata senisest enam tähelepanu tänava seisukorrale, samuti tasub telefoni hoida kindlas sisetaskus.

Telia koostatud statistika näitab, et eelmise aasta teises pooles pöördus iga kuu sadu kliente oma kahjustatud seadmega hoolduse poole, millele aga garantiiremont ei laienenud. Vahemikus augustist kuni novembrini ületas selliste pöördumiste arv neljasaja piiri (ühes kuus).

Maksim Melamedi sõnul saab oma telefoni kergemate kukkumiste eest kaitsta kas spetsiaalsete turvaümbriste, kottide või kaantega. Samuti on mõistlik sõlmida seadmekindlustus, mis pakub laiemat kaitset nii seadme juhusliku purunemise, kadumise kui ka varguse korral.

Vaata ka Digitarga saadet, mis seadmekindlustust lähemalt tutvustab:

 

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=4ptNo4yK-Aw&feature=youtu.be?utm_source=Digitark” width=”800″ height=”400″ align=”none”]

 

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi