Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Nutiseadmemaailma üks tähtsam sündmus MWC 2016 on kohe, kohe ukse ees ning lisaks Samsungile ja teistele nutimaailma tegijatele on üht-teist varuks ka LG-l.

22.–25. veebruarini kestev maailmanäitus tõotab uusi tooteid kõikidelt suurtelt tootjatelt ning nii on ka LG jätnud selleaastase lipulaeva LG G5 avalikustamise just selle ürituse tarbeks. Ettevõte avalikustas oma Facebooki lehel uuest telefonist lühikese video, milles tutvustab telefoni tõenäoliselt kõige olulisemat funktsiooni – ekraani, mis on alati sisselülitatud. Samsungi ja teiste suurte tootjate valitsetud turul ei pruugi me LG telefone esimese hooga tähelegi panna, aga kui “alati sees” ekraan telefonile mingitki kasulikku lisaväärtust pakub, võib see meie telefonide kasutusharjumusi oluliselt muuta.

LG G5, mille ekraan on alati sisselülitatud. Foto: Facebook
LG G5, mille ekraan on alati sisselülitatud. Foto: Facebook

Ekraan, mis päriselt välja ei lülitu, võtab vajaduse märguannete või kellaaja kontrollimiseks pidevalt sisselülitamisnupule vajutada. Loodetavasti on LG leidnud lahenduse ekraani suurest voolutarbimisest hoolimata aku vastupidavus siiski mõistlikes ajalistes piirides hoida. See ei ole LG esimene katse oma telefonide ekraani vaatamist lihtsustada: näiteks LG G Flex 2 ning LG G4 mudelitel oli funktsioon nimega Glance View, mis vajas aga siiski väikest lisaliigutust ekraani sisselülitamiseks.

Nii LG kui ka Samsung esitlevad oma uusi tooteid 21. veebruaril ehk päev enne ürituse ametlikku algust. Samsungi pressiüritusest teeb live-ülekande ka Digitark.

Allikas: Cnet

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi