Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Septembrikuu viimased nädalad tõotavad mitme tehnohiiu jaoks kiireid aegu, kuna nii LG, Google kui ka Microsoft korraldavad järgmise paari nädala jooksul meediaüritusi, kust on oodata nii mõndagi põnevat.

Google

29. septembril San Franciscos toimuvalt Google’i ürituselt oodatakse kaht uut Nexuse telefoni, mis seekord peaksid olema toodetud LG ja Huawei poolt. Huawei jaoks on Nexuse telefoni ehitamine suur samm edasi, kuna lääne turgudel – nagu USA – pole ettevõte nii populaarne kui näiteks Samsung.

Koostöö Google’iga tõstab kindlasti ettevõtte väärtust seni Huaweid vältinud Androidi fännide silmis. Google’i üritused on alati olulised, kuna lisaks uutele Nexuse mudelitele näitab ettevõte ka oma uusimat tarkvara, mida hiljem hakkavad kasutama tootjad nagu Samsung, Sony jt – sellel aastal sai uus Android nimeks Marshmallow.

LG

1. oktoobril oodatakse LG-lt uut lisaekraaniga mobiiltelefoni LG V10, mis tehniliste näitajate poolest peaks sarnanema praegusele lipulaevale LG G4. Ettevõte on juba mõnda aega eksperimenteerinud nõgusate ning painduvate telefonidega nagu LG G Flex ja põnevaid lahendusi on kindlasti oodata ka tulevaselt ürituselt.

Microsoft

6. oktoober toob meieni suure tõenäosusega uue tahvelarvuti Windows Surface’i seeriast – Surface Pro 4 – ning uue mudeli aktiivsusmonitorist Microsoft Band. Suure huviga ootame ka lisainfot Microsofti virtuaalreaalsuse tehnoloogiast Hololens, millest oleme pisut kirjutanud ka varasemas Digitarga artiklis “Microsoft Hololens ja miks see on eriline”.

Allikad: LG plans October 1 event: New flagship smartphone in the works? / Google will hold Nexus event September 29 in San Francisco / Microsoft event coming to NY October 6: Surface expected

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid