Kui oled kunagi olnud olukorras, kus vajad arvutit, kuid sülearvuti on kaasas kandmiseks liiga suur ning tahvelarvutil puudub tööks vajaminev funktsionaalsus, siis Lenovol on sellise olukorra tarbeks ideaalne lahendus – Lenovo Ideacenter Stick 300. See on mälupulgasuurune lauaarvuti, mis mahub hõlpsalt taskusse ja ühendub monitori või teleriga HDMI-ühenduse kaudu.

Tehnilised andmed

  • BayTrail Z3735F CPU
  • 2 GB RAM
  • 32 GB sisemälu
  • Windows 8.1
  • SD-kaardi lugeja
  • Bluetooth
  • Sisseehitatud kõlar

Sellist tüüpi arvutid ei ole oma olemuselt midagi väga uudset, kuid konkreetsel Lenovo valmistatud mudelil on suhteliselt võimas Baytrail Z3735F protsessor, 2 GB RAM ning 32 GB sisemälu. Lisaks on tal ka mälukaardipesa, sisseehitatud kõlar ning operatsioonisüsteem Windows 8.1.

Selline arvuti on ideaalne kaaslane, kui lähed reisile ning ei soovi suhteliselt suurt sülearvutit kaasas kanda; või mängid internetis mänge ja tahad seda teha suurel ekraanil – võimalusi on tohutult. Koos juhtmevabalt ühendatud hiire ja klaviatuuriga muutub väike, mälupulgasuurune seade lauaarvutiks, millega saad mängida või tööd teha igas teleriga varustatud asukohas.

Ametlikku lansseerimiskuupäeva avaldatud ei ole, kuid hinnaks on Lenovo lubanud vaid 130 eurot. Kui otsid siiski midagi suuremat ja võimsamat, siis vaata häid pakkumisi meie e-poest.

Allikas: Lenovo Announces A $130 Windows PC In A Stick

 

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid