Lastekaitsepäeval toimub Telia uues Ülemiste esinduses perepidu

#moodne esindus #uus

Täna kell 15.00 toimub Ülemiste keskuse uuenenud Telia esinduses auhindadest ja esinejatest tulvil perepidu, millega tähistatakse tänavust lastekaitsepäeva.

 

Uuenduskuuri läbi teinud esinduses toimub avamise puhul sisukas meelelahutusprogramm, mis sisaldab erinevaid mänge, esinemisi ja auhindade loosimisi.

Ülemiste esinduse avamispeol saab kaasa elada JJ-Streeti tantsukooli vägevale etteastele, kes seisab koos Teliaga küberkiusamise vastu ning toetab algatust “Suurim julgus”. Vaid paar päeva hiljem ehk 3. juunil astuvad JJ-Streeti tantsijad üles Alexela Kontserdimajas toimuval Eesti suurimal tantsušõul “Streetshow “Teine dimensioon””.

Veel saavad kõik huvilised värskelt avatud Telia esinduses õnne proovida SMS-mängus, milles on võimalik võita nii suuremaid kui ka väiksemaid auhindu. Kõik, kes sooritavad avamispäeval esindusest ostu, osalevad Droonide Mängu loosimises, kus on võimalik võita endale 600 eurot maksev droon. Lisaks pakutakse avamispeol mitmeid tooteid soodushinnaga.

Kõige pisematele on loodud kohapeal aga põnev programmeerimist tutvustav ja loogilist mõtlemist arendav Hello Ruby mängunurk.

“Lastekaitsepäeva programm on hea näide sellest, kuidas me saame oma värskenduskuuri läbinud esindustes nii täna kui tulevikus võõrustada ühiskondlikult olulisi ja temaatilisi sündmusi. Seega mängivad Telia uued esindused tunduvalt laiemat sotsiaalset rolli kui pelgalt kaubamüük ning klienditeenindus,” sõnas Telia Eesti jaeäri juht Katre Liiberg.

Telia uuenduskuuri läbinud esindus Ülemiste keskuses avab 1. juunil uksed kell 11.00, meelelahutusprogrammi algus on kell 15.00.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid