Kuumimad mängud Androidile: avasta maailma, nuputa strateegiat, sõida võidu või püüa palli!

#mobiilimängud #Pokemon GO #Rakendused

Kingikotid on lahti tehtud ja kui sa leidsid sealt nutitelefoni, siis on suur tõenäosus, et see jookseb just Androidil. Kui uus nutiseade on pildi ette võtnud, tuleks sinna järgmisena tekitada sulle vajalik sisu ehk laadida ägedaid rakendusi, mis su uue nutika nuhvli Sinu jaoks kasulikuks ja meeleolukaks muudaks. Keskendun täna tasuta mängudele, sest kulutusi on viimasel ajal niigi palju olnud, nõus?

Avades Google Play Store’i, mis, nagu nimigi ütleb, on suur digipood, kust saab rakendusi, mille hulk on peadpööritav. Natuke aitavad orienteeruda topid, kuhu on reastatud kõige-kõigemad kategooriate järgi.

Ometi ei leia sealt päris kõike head ja mõned mängud on küll väga popid, aga kindlates vanusegruppides. Lisaks on hinnad väga erinevad, äpp võib maksta 200 eurot, aga samas on väga palju ka tasuta kraami.

Pokemon GO

[customvideo url=”https://www.youtube.com/watch?v=KIv4s6nzvIA” width=”300″ height=”160″ align=”right”]

Selle aasta suurim hitt mängunduses, mis suve alguses lendas kiiresti peadpööritavatesse kõrgustesse ja siis hääbus vaikselt, kuid on endiselt vähemalt proovimist väärt, sest on tehnoloogiliselt teistest mängudest erinev, kutsudes avastama ümbrust reaalselt, nii et pead kingad jalga panema ja jalutama mööda nurgataguseid, kuhu on peidetud mänguks vajalikud punktid.

Clash Royale

Pane tähele!

  • Paljudes rakendustes on äpi-sisesed maksed, mille sooritamine annab võimaluse mängudes kiiremini edeneda, kuid millel tasub silma peal hoida.
  • Samuti on Androidi seadmeid mustmiljon, mis tähendab, et kõik mängud kõikides seadmetes ei pruugi veatult töötada. Anna meile kommentaarides teada, kui sul esines mõnega neist probleeme. Head mängimist!

Clash RoyaleTegu on strateegilise mitmikmänguga, kus lahingutegevus käib teiste mängijate ehk reaalsete inimestega koos. Supercelli tehtud mäng hõlmab ka kaardimängu elemente ja selle eesmärk on jõuda kõige kõrgemale kolmeteistkümnendale tasemele, mis võtab aega ning nõuab oskuslikku vaenlaste kaitsetornide lammutamist.

Selle käigus võib ajataju täielikult kaduda ja strateegia nuputamine ja edasijõudmise soov pakub pingelist tegevust nädalateks, kui mitte kuudeks.

Real Racing 3

Real RacingMitte kõige uuem rallimäng, kuid senini üks paremaid ja populaarsemaid simulaatoreid.

Kes pole korralikumaid nutiseadmetele mõeldud mänge varem proovinud, siis esmapilgul üllatab kvaliteet, mis on võrreldav konsoolimängudega.

Lisaks rallitamisele on ka siin võimalus mängus edeneda, võitude eest saad raha, mille eest omakorda saad autot võimsamaks tuunida ja rajada tee võidusõidumaailma tippu.

Family Guy: The Quest for Stuff

Family GuyIgal koosviibimisel on vähemalt üks Family Guy andunud fänn, kes võib terve õhtu sellest rääkida, taasesitada parimaid nalju ja viidata konkreetsele hooajale ja episoodile, kust need pärit on. Inimesi, kes multikat vaatavad, on palju ja kindlasti on rõõmustav fakt, et mäng arendati koostöös telesarja stsenaristidega ning kasutatud on samu pealelugejaid, mis teeb mängu sisse elamise eriti lihtsaks.

Dream League Soccer

Dream League Soccer

Lõpuks ka midagi jalkafännidele.

Mängi ennast läbi euroliiga parimate meeskondade, nautides head graafikat ja muidugi mängurõõmu.

Nagu ikka: sööda, löö peale ja vajadusel tee haake ja petteid, et murda vastase väravasse.

Vaata päisevideost veel mängusoovitusi!

Digitarga äpitark Anna-Liisa soovitab Digitarga saates veel kuute mobiilimängu, mida katsetada – ehk leiad just sellest valikust endale sobiva?

roomThe Room

limboLimbo

osmosOsmos

framedFramed

monumentMonument Valley

threesThrees!

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid