Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Allikas. Shutterstock

Eesti Rahvusringhääling on äpipoodi lisanud Raadioteatri rakenduse, kust saab mugavalt kuulata kuuldemänge, proosat ja luuletusi, mida esitavad eesti näitlejad. Järjejuttude alt leiab nii põnevuslugusid, klassikalist kirjandust, reisikirju, ulmet kui ka huumorit. Lisaks mitmekülgne valik kuuldemänge, luulekavu. “Üks lugu” pakub lühilugusid elust enesest, mida jutustavad tuntud Eesti inimesed.

 

 

Allikas: ekraanitõmmis
Allikas: ekraanitõmmis

Leia oma lemmiknäitleja Raadioteatrist

 

Kui varem pidi järjejuttude kuulamiseks sukelduma ERR-i kodukale või äppi, et siis kaevuda arhiivi, kus nii uudistesaadete kui ka kõikvõimaliku muu sisu vahelt leida otsitud heliriba, siis nüüd on lood koondatud ühte äppi. Õnneks on eesti näitlejad lugenud sisse väga palju tekste. Ka tuntud teatrinäitlejad on enamasti seda võimalust kasutanud, seega on üsna suur tõenäosus, et igaüks leiab oma lemmiknäitleja hääle Raadioteatrist üles.

89-aastase ajalooga Raadioteater on ainulaadne nähtus Eesti ja ka Baltimaade meediamaastikul, mille põhieesmärk on ilukirjanduse ja kunstilise sõna audioesteetiline loomine ERR-i raadioprogrammidele, Eesti näitlejate häälte salvestamine ning algupärase dramaturgia arendamine ja tutvustamine, kirjutab ERR.

 

Raadioteatri rakendus on allalaaditav Google Playst või App Store’i platvormilt.

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi