Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Kuidas veebilehelt kõik pildid oma iPhone’i või iPadi laadida?

#apple #iPhone #pildid #rakendus

Mida teha, kui sa oma telefonis surfates sattud tõelisele kassipiltide lademele, üks foto ilusam kui teine? Või on vaja mingilt veebilehelt töö või teaduse pärast korraga hulgi pilte hilisemaks kasutamiseks jäädvustada? Ühekaupa neid oma telefoni või tahvlisse sikutada on tüütu ja pikaajaline protsess.

 

Õnneks on Eduardo Rocha sinu eest juba hoolitsenud. Apple Store’is on saadaval suurepärane rakendus väga ühemõttelise nimega Save Images – Downloader for Safari. Rakendus on täiesti tasuta ning selle kasutamine ülimalt lihtne.

Kui oled rakenduse oma iPhone’i või iPadi LAadinud, siis edasine on lapsemäng.

Ava Safari veebilehitseja ning vajuta ekraani alaservas olevale jagamisnupule (ikoon on kastike, millest nooleke üles suunatud). Avanenud akna alumises reas liigu sõnani “More” ja vajuta sellel. Avanenud aknas vali rida “Save images” ja aktiveeri see. Done.

Piltide allalaadimiseks mine soovitud leheküljele ning vajuta taas juba tuttavale jagamisnupule. Nüüd vali avanenud akna alumisest reast ikoon kirjaga “Save images”. Avanenud aken näitab sulle nüüd kõiki veebilehel olevaid pilte. Vajuta lehe paremas ülanurgas olevale kirjale “Select”. Nüüd on valikuid kaks. Kui sul on vaja kõiki veebilehel olevaid pilte, siis lehe alumises vasakus nurgas on samuti kiri “Select” – vajuta sellele ning kõik lehel asuvad pildid ongi sinu tahvlis või telefonis. Kui aga sa kõiki pilte ei taha, siis vajuta ükshaaval neile piltidele, mida soovid.

Boonusena näitab rakendus nii pildi formaati (jpg, png, tiff jne), suurust pikslites kui ka täpset aadressi veebis.

ehk Digitaat on digitaalsete lugude pajataja. "Nimi on vastavuses minu vanusega, pikaajaliste kogemustega erisuguse digikraamiga ning sooviga ning oskustega pajatada lugusid" muigab ta. Ta usub, et hea tehnika peab kohanema inimesega, mitte vastupidi ehk intuitiivsus ennekõige – olgu siis tegu kasutajaliidese või disainiga. "Less is more," ütleb ta – efektiivsus ja säästlikkus on elementaarsed nii visuaalselt kui ka teostuslikult, st masin/aparaat võiks teha väiksema ressursiga enamat. Samuti soovitab ta, et töötavat asja parandada ei maksa. Oma argielus ei saa Digitaat üle ega ümber wifist ja 4G andmesidest, nutitelefonist iPhone ega ka digifotograafiast: "Ehk siis hetkel Sony RX100 II," loetleb ta kasulikke ja vajalikke tehnoloogiaid. "Kuigi olevikust ei saa rääkida minevikus, siis minu jaoks algas digimaailma avastamine ilmselt hetkest, kui müüsin maha oma HTC Desire HD ja soetasin omale esimese 5-tollise ekraaniga nutitelefoni Dell Streak 5. See oli moment, kus ma n-ö tavatarbija rollist siirdusin friigi-digimaailma," meenutab ta. "Igasugust tarkust on hea levitada," näeb ta endal olulist rolli. "Digitarkus on aga kaasaegne tarkuse vorm, millest paljud minu eakaaslased kipuvad ilma jääma. Teisi aidata ongi hea."

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi