Kindlasti on elus tulnud ette juhtum, kus mobiil on täiesti kadunud ja tagatipuks on ta ka hääletu peal. Google on selle peale mõelnud ning siin on juhend, kuidas oma abiline kiirelt üles leida. NB! Toimib ainult internetiühenduse olemasolul.

leia1

  • Vali paremalt ülevalt tööriista märgi alt Android-seadme haldur.

leia2

  • Sisene avanenud lehel Google’i kontoga, millega mobiil on seadistatud. Pärast sisenemist näed vasakul ääres mobiilide valikut (juhul, kui on mitu telefoni seadistatud). Vali peidus olev telefon.

leia3

  • Vali “Helisema” – telefon heliseb 5 minutit maksimaalse helivõimsuse peal.

leia4

Hea kõrvaga leiad telefoni väga lihtsalt üles. Sama lehe pealt on ka võimalik telefon lukustada isiklike andmete kaitsmiseks. Tehes valik „Lukusta“, saad telefonile peale panna parooli.

ehk Digitark Taunz räägib, et kogu pere hüüab teda Taunziks. "Näen igapäevaselt, kuidas inimesed ei julge uute tehnoloogiatega kaasa minna, sest see kõik on võõras või tundub keeruline. Pürgin selle poole, et kõik, kes soovivad, saaksid uuendustega kaasa minna," pajatab Taunz. "Minagi olin tehnikale võõras, kuni avanes võimalus Eesti Telekomiga liituda ja avastasin, et digitaalne maailm pakub mugavust ja mulle tundub see maailm väga kasulik." Praegu ei suudaks ta ette kujutada elu ilma Google'i otsingumootori või nutikellata, mis talle aegsasti meelde tuleb, kui midagi on vaja teha. "Seega annangi endast parima, et iga inimene saaks ka "inimkeeli" aru, kuidas miski rakendus või teenus tegelikult toimib ja elu lihtsamaks teeb."

Kommentaarid