Kuidas jõuab hea kohv Eesti kontoritesse ja kodudesse? Oktoober on äriklientidele uute nutiseadmete soetamise kuu!

#äriklient #coffee people #lojaalsus

Kiire, kõikjal leviva interneti ja kvaliteetse mobiilsideta ei kujuta maailma ette enam ühegi hästi toimiva äri juht, sest kokkulepped vajavad tegemist ning läbirääkimised pidamist ka kontorist kaugetes paikades viibivate partnerite ning kolleegidega – Coffee People´i tegus tiim teab seda. Telia pakub kuni 31. oktoobrini lojaalsetele äriklientidele võimalust soetada uus nutiseade kliendihinnast lausa 100 või 200 eurot soodsamalt.

Kampaanias osalemine on Telia lojaalsele ärikliendile lihtne: vali välja oma uus lemmik-nutiseade ja soeta see Telia e-poest, kasutades spetsiaalselt Sinu ettevõttele genereeritud sooduskoodi. Pakkumine kehtib praegustele, aga ka uutele Telia äriklientidele 24-kuulise tähtajalise kohustuse võtmisel ning Online.ee pilvega liitumisel. Elu aga näitab, et kaks aastat koostööd on ärimaailmas täiesti tavapärane ja vastastikku kasulikud kokkulepped võivad kesta ka kuus või kuusteist aastat.

COFFEE PEOPLE LUGU

Annar Allas, Coffee People juht.
Annar Allas, Coffee People´i juht.

Kuus aastat tagasi valmis ühe hubase Kadrioru kohviku tagaruumides väike partii käsitsi röstitud kohviubasid. Sellest partiist on tänaseks välja kasvanud Skandinaavia üks erilisemaid kohvitootjaid, kelle sooviks on tuua iga kohvijoojani tõeliselt kvaliteetne maitseelamus.

Telial on au olla niivõrd inspireeriva ja oma ala kirglikult armastava ettevõte partneriks ning aidata neil alati oma klientide jaoks olemas olla. Nii Eestis kui ka teisel pool maailma. Seetõttu kutsusime Coffee People´i esindajad ka Digitarga stuudiosse, et nad meile heast, kvaliteetsest kohvist ja selle teekonnast Eestisse räägiksid. Videot vaata artikli päises.

Lisaks olulisele mobiilsele andmesidele ja asjaajamiseks kasutatud kõneminutitele tuleb tänapäeval vahetada partneritega ka hulga faile, mis peab olema lihtne ja kiire, et töörütm ei saaks häiritud, aga samas oleks kõik konfidentsiaalne turvatud. Proovi sooduspakkumise registreerimisel ka eestimaist Online.ee pilveteenust!

 

Soodushind kehtib kampaaniaperioodil kõigile nutitelefonidele, tahvel- või sülearvutitele.

Vaata ka täispikka reklaamklippi Telia ärikliendist Coffee People:

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid