Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Reklaamimüüjad on usinad ja kavalad, kasutades tihti teenuste ja toodete pakkumiseks just vana head (ja tüütut) helistamist. Õnneks on soovimatute müügikõnede või ka kellegi kindla helistamise vastu võimalik ennast nö immuunseks muuta, blokeerides need numbrid.

 

Pole meie asi teada, kas blokeerimise põhjus on liiga uudishimulik endine abikaasa või taktitundetu D-vitamiini müüja, soov mõni number vahel blokeerida on ilmselt igaühele tuttav.

Ajutiseks kõnede vältimiseks võib kasutada Do Not Disturb Mode’i, mille saab aktiveerida, tõmmatas ekraani allservast välja kiirmenüü ja vajutades poolkuu ikoonile, kuid milline on püsivam lahendus?

Apple on teinud iPhone’l kõnede blokeerimise üsna lihtsaks. Erinevalt Androidist ja selle paljudest eri versioonidest käib peaaegu kõigil iPhone’del protsess samamoodi. Kui sa kasutad iOS 7 või hilisemat (mille tõenäosus on väga suur), siis saad järgida alljärgnevat juhist, et blokeerida kõnesid, sõnumeid ja FaceTime’i.

Ava seaded (Settings) ja vali “Phone” > Calls > Call Blocking & Identification > Block Contact.

Seejärel saad blokkida kõnesid numbritelt, mis on kontaktide hulgas. Seda nimekirja saab muuta või siis kõige alla skrollides lisada uusi numbreid, vajutades Block Contact.

Kui number pole kontaktide seas, siis on veel üks võimalus. Ava Phone rakendus (telefonitoru sümboliga) ja vali Recents. Seejärel vajuta i-ikoonile selle numbri järel, mida soovid blokeerida ning vajuta Block this Caller.

Lisaks on olemas ka kolmandate osalpoolte äpid. Nendest tuntumad on Should I Answer? ja RoboKiller.

 

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi