Kõrvaklapid, millega on Spotifys kõige mugavam liikuda

#Bluetooth #Muzik One #spotify

Muzik, ettevõte, millesse ka Twitter on investeerinud, esitleb oma esimesi kõrvaklappe – Muzik One. Need nutikad kõrvaklapid erinevad teistest sarnastest, sest on otseühenduses sotsiaalmeediaga ning navigeerivad vabalt erinevate kontode vahel.

Muzik One kõrvaklapid tulevad seadistavate puutetundlike juhtnuppudega, mis asetsevad kõrvaklappide välimisel küljel.

Nupud on integreeritud hulga teenuste ja sotsiaalmeedia kontodega, nagu näiteks Spotify, Twitter, Facebook ning IFTTT.

Selline kombinatsioon lubab kasutajal kuulata Spotifyst lemmiklisti ning mõne nupuvajutusega jagada laulu Facebookis. Lisaks nuppudele saab kõrvaklappe juhtida ka häälkäsklustega.

Kõrvaklapid hakkavad konkureerima näiteks Apple´i Beatsi ning Samsungi Level On kõrvaklappidega. Muzik One kõrvaklappidel on vahetatav polsterdus ning valida saab nii üle kõrva kui ka kõrva peal lebavate patjade vahel.

Aku kestab 30 tundi ning mikrofone on koguni kaks.

iPhone 7 kasutajate rõõmuks on Muzik One bluetooth´i leviulatuseks ligi 15 meetrit.

Kõigele sellele lisaks kõrgkvaliteetne heli ning passiivse heliisolatsiooni tehnoloogia. Kõrvaklapid tulevad kolmes erinevas värvis – must, hõbedane ning šampanjatooni.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid