Kõlar, mis edastab käes ja laual erinevat heli


Kas olete kunagi tundnud vajadust sellise kõlari järgi, mis ühenduks mobiiliga või millega saaks lihtsasti arvutist muusikat kuulata? Mina igatahes olen. Rõõmustasin siiralt, kui müügile tuli omapärane ja mõnusalt kaasaskantav Bluetooth kõlar Damson Cisor BT5. Selle saab muuhulgas oma mp3-mängijaga ühendada.

damson-cisor-5.pngSeda kõlarit ostma minnes olin küll pisut skeptiline, sest ei uskunud, et nii väike kõlar võiks head heli välja anda. Arvasin, et see kõlar annab vaikset, ilma bassita kragisevat ja ebameeldivat heli. Suureks rõõmuks avastasin, et nii see ei ole. Kõlarist tulev heli kõlab igal pinnal erinevalt, kuid tugevalt ja jõuliselt.

Aseta erinevale pinnale, kuuled erinevat sound’i

Klaas, puit, metall või ükskõik milline resoneeriv pind võib selle kõlari abil toimida kõlarina. Seade on mõõtmetelt väike ja seda on mõnus kaasas kanda. Kaalub see siiski üpris palju. On oluline, et see kõlar erinevatel pindadel hüppama ei hakkaks.

Juhtmevaba tööraadius 10 meetrit

samson-cisor-5c.JPGSeade on valmistatud kvaliteetsest alumiiniumkorpusest, mis tagab hea kvaliteedi.Muusikat on võimalik kõlarisse edastada Bluetooth-ühenduse või 3,5 mm pistiku kaudu. Bluetooth`i kaudu saab muusikat nautida kuni 4 h ja juhtme kaudu kuni 9 h. Tööraadius on kuni 10 m ja seda saab laadida USB-pesast. Komplektis on kaasas ka kotike, millega on kõlarit mugav kaasas kanda.

Käes ja laual täiesti erinev heli

Vaata kindlasti allolevat videot ja pööra tähelepanu sellele, mis heli teeb kõlar inimese käes ning erinevatele pindadele asetatuna.

Oma kogemusest võin öelda, suure muusikasõbrana pean seda oma viimase aja üheks paremaks ostuks. Tutvu siin kõlariga Elioni e-poes.

Piret Käen, Elioni IT tootespetsialist

 

ehk lihtne, stiilne ja nutikas Piret teab, et lihtsuses ja kiiruses peitub võlu. «Meie ümber on palju asju, mida on võimalik lihtsamaks muuta ja selle kaudu aega võita, mis on meile väga kallis,» julgustab ta ka teisi olema digitargem. Igapäevaselt kasutab ta aktiivselt nutikat spordikella, nutitelefoni ja pilve-teenust (et back-up'ida, share'ida, save'ida, remember'ida paremini). Tema digielu algas ühest ilusast päevast 10 aastat tagasi, kui ta astus sisse esimesse digikaupade jaeketti. Nüüd levitab ta oma digitarklust selleks, et inimesed teaksid, kui palju võimalusi nende ümber on, milleni nad ei ole ise ehk veel jõudnud.

Kommentaarid