Tinder soovib, et leiaksid eluarmastuse just nende kohtinguportaali kaudu ja viib inimeste stalkimise uuele tasemele. Rakenduse uus uuendus, mida kutsutakse “Places” ehk kohad, hakkab jälgima, millistes restoranides, toidupoodides ja jõusaalides kasutaja käib, et muuta armastuse leidmine veelgi lihtsamaks ja mugavamaks.

“Nüüd on teil midagi ühist ja esimene ehtne teema, millest oma esimesel kohtumisel rääkida,” kirjeldab Tinder oma blogis. Ettevõtte sõnul hoitakse andmeid turvaliselt ega jagata privaatsemaid asukohti, milleks on pangad, arstivisiidid ja töökoht.

 

 

Uuendus on praegu kättesaadav Sydneys, Brisbane’is, Santiagos ja Tšiilis, kuid see laieneb iga päev ka teistesse linnadesse ja riikidesse. Jääme ootama, millal uuendus jõuab Eestisse ja saame kõik üheskoos swipe’ida paremale MyFitnessis või Weekend festivalil.

ehk Wise Gadgets on tehnoloogiahuviline, kelle elu eesmärgiks on ühendada kõik vanaemad võrku. Pole möödunud päeva, kus tehnika-laadset vidinat pole katsunud. "2012. aastal hakkasin filmima videoid YouTube'i portaali ning praeguseks hetkeks olen vaadatud tehnikapersoon, kogudes fänne kõikjalt maailmast," selgitab ta. "Üks hea sõber on öelnud mulle kord, et ma hingan ja söön tehnoloogiat. YouTube, Facebook, fotograafia, videod ja tehnoloogia on üks väga suur osa igapäeva elust."

Kommentaarid