Triatloni start. Foto: Shutterstock

MTÜ Sportlik Eesti ja Telia Eesti ootavad huvilisi rahvatriatlonile Otepääl ja Tallinnas, kus osalejatel tuleb ujuda 400 meetrit, sõita rattaga 18 kilomeetrit ja joosta 4 kilomeetrit.

Kokku moodustab selline kooslus kümnendiku täispikast triatlonist.

Telia 4:18:4 triatlonid toimuvad stardi ja finišiga Otepääl Pühajärve ääres 17. juunil ning Tallinnas Lennusadama juures 5. augustil.

“Tahame pakkuda kõigile, kes ei ole veel valmis poolpikka või täispikka triatloni tegema, võimaluse saada osa rahvatriatlonist, millega saavad hakkama kõik hakkajad inimesed,” ütles peakorraldaja Ain-Alar Juhanson. “Kui sa oskad ujuda, sul on ükskõik milline jalgratas ning lõpetuseks valmidus läbida mõni kilomeeter oma jalgadel, siis oledki valmis tutvust tegema triatloniga.”

Telia Eesti tehnoloogiaüksuse direktori Kirke Saare sõnul avaneb rahvatriatlonil suurepärane võimalus teha lähemat tutvust ala endaga ning saada osa mõnusast spordipeost.

“Eestis on täna suur hulk spordiharrastajaid, kes tegelevad nii jooksmise, suusatamise, rattasõidu kui ka paljude teiste aladega. Loodetavasti annab Telia 4:18:4 rahvatriatlon paljudele spordisõpradele tõuke, et mõnel järgneval korral juba pikemat triatlonivõistlust proovida. Näiteks Teliast on registreerunud juba mitmed inimesed tänavustele IRONMANi võistlustele ning kindlasti on huvilisi lisandumas,” märkis Saar.

Rahvatriatlonil saab osaleda nii individuaalselt kui ka võistkonnaga, jagades kolm ala töökaaslaste, sugulastega, sõpradega või spordiklubi kaaslasega.

Kõik osalejad saavad Telia 4:18:4 triatloni T-särgi, medali, osalevad suures auhinnaloteriis ning kõige suurema osalejate arvuga asutustele, spordiklubidele ja ettevõtetele on eriauhinnad.

Telia 4:18:4 Foto: Telia
Telia 4:18:4 Foto: Telia

Telia on sel aastal Eestis toimuva IRONMANi triatlonisarja tehnoloogiapartner ning panustab sellesse, et muuta kohalik IRONMAN tõeliseks targa spordi võistluseks. “Eesmärk on erinevate asjade interneti lahenduste abil mõõta ja analüüsida spordivõistlusel toimuvat nii, et see oleks senisest veelgi vaatemängulisem ja nauditavam nii osalejatele kui ka pealtvaatajatele,” lisas Saar.

Telia 4:18:4 rahvaspordiüritused toimuvad IRONMAN 70.3 Otepää poolpika ning IRONMAN Tallinn täispika triatlonifestivali raames, mida korraldab MTÜ Sportlik Eesti. Mõlema võistluse põhidistantsile on registreerinud kokku juba üle 1700 osaleja 50 riigist.

Telia 4:18:4 triatloni lisainfo ja registreerimine!

Võistlusele eelregistreerimisel on osalustasu:
Individuaal – kuni 12. juunini 39 eurot / Telia töötajatele ja klientidele 19 eurot
Võistkond – kuni 12. juunini 59 eurot / Telia töötajatele ja klientidele 39 eurot

Kohapeal:
Individuaal – võistluskeskuses 59 eurot / Telia töötajatele ja klientidele 39 eurot
Võistkond – võistluskeskuses 79 eurot / Telia töötajatele ja klientidele 59 eurot
Osalustasule lisandub registreerimiskeskkonna Sportos.eu teenustasu 4%.

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid