Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Apple’i uusimad telefonimudelid on osas riikides müügil olnud kõigest mõned päevad, kuid agarad nutientusiastid on värskeid telefone juba igal mõeldaval viisil testima hakanud. Internetis levivad  videod, mis väidavad, et uued telefonid on salaja veekindlad, mille tõestuseks näidatakse telefone, mis peale pikemalt vees olemist siiski laitmatult edasi töötavad.

YouTube’is olevatel videotel on Zach Straley nime kandev kasutaja mõlemat mudelit erinevates katsetes vee all hoidnud ühe tunni ning ühe ööpäeva, pärast mida telefonid ei näita märke ulatuslikust veekahjustusest.

Väidetavalt jätkavad töötamist nii Force Touch, sõrmejäljelugeja, laadimispesa ja kõrvaklapipesa ning isegi kõlarid.

Kahjuks ei ole teada, kui tõepärased üleslaaditud videod on ning sarnaseid katseid oma telefoniga kodus järele proovida ei ole kindlasti mõistlik. Ametlikku kommentaari ei ole Apple selles küsimuses andnud ning fakt, et ettevõte sellest oma ametlikul üritusel ei rääkinud, annab aimdust, et telefone tuleks veest ilmselt siiski kaugemal hoida.

Erinevalt näiteks Sonyst, kes veekindlust oma reklaamikampaaniates aktiivselt kasutab, ei ole Apple seda oma seadmete puhul kunagi esile toonud ning sellised veekatsed teeb telefonikasutaja kindlasti omal vastutusel.

Eestis hakkab iPhone 6s ja 6s Plus eelmüük 2. oktoobrist. Hoia silm peal meie e-poel ning ole esimene.

Allikas: The iPhone 6s may just be waterproof

Veekindlad telefonid

EMT ja Elioni e-poes on saadaval hulk selliseid nutitelefone, mis on ka tootja poolt kinnitatult vee- ja tolmukindlad ja kannatavad niiskust ning veega seotud õnnetusi seetõttu oluliselt paremini. Selliste telefonide hinnad algavad juba vaid 279 eurost!

Muuda oma iPhone veekindlaks:

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid