Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Kohalikest telekanalitest pakuvad nüüd HD formaadis telepilti ETV, ETV2, ETV+, Tallinna TV, Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12. Foto: Scanpix.

Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 jõuavad Telia kliendini HD-kvaliteedis

#hd #kanal11 #kanal12 #kanal2 #kvaliteet #telekanalid #telia tv

Sellest nädalast on kõigil Telia TV klientidel (sh vana nutiTV klientidel) võimalik Kanal 2 ja tema sõsarkanaleid Kanal 11 ja Kanal 12 vaadata ka HD-kvaliteedis.

Telia TV kliendi jaoks on ainus muutus see, et vastava kanali juurde (Kanal 2, Kanal 11, Kanal 12) tekib HD/SD ikoon ning klient saab ise valida, kas kanalit esitatakse talle senises SD- või uues HD-kvaliteedis. Klient saab ise oma üldeelistust muuta seadete alt.

Vana nutiTV puhul lisanduvad kanalite HD-versioonid kanalinimekirja topelt ning need lisatakse kanalinimekirja lõppu (positsioonidele 303–305). Lisaks saavad vana nutiTV kasutajad koostada nn lemmiknimekirja oma telekanalitest ja lisada sinna ka uued HD kanalid.

Siinkohal on sobiv taas meelde tuletada, et kõigil vana nutiTV kasutajatel on mõistlik üle minna uuele Telia TV teenusele, mis on tunduvalt lihtsam, nüüdisaegsem ja sisurikkam.

MINU.TV ja MINU.TV Kodus teenust muudatus ei puuduta.

Kohalikest telekanalitest pakuvad nüüd HD-formaadis telepilti ETV, ETV2, ETV+, Tallinna TV, Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada.

Kommentaarid