Jõulukingiideed: Telia jõulupakkumistega saab kaasa võimaluse tuua riigimetsast ihaldatud jõulupuu

#jõulukuusk #rmk #täida kellegi jõulusoov

Selle aasta jõulupühade eel on Telia meid üllatanud võimalusega minna koos pere ja sõpradega riigimetsa ja otsida sealt täpselt selline kuni 2 meetri pikkune jõulupuu, mida alati igatsenud oled – selleks tuleb soetada jõulukingid Telia e-poest põnevate jõulupakkumiste hulgast.

RMK
Deveton (Android, iOS), Brightspark (Windows)

Android Apple

Võimaluse tuua ise riigimetsast kuni 2-meetrine jõulukuusk saavad kõik soovijad äärmiselt lihtsalt. Täida kellegi jõulusoov, soeta jõulukingid endale või teistele Telia e-poest, pane ostukorvi ka vähemalt üks hea jõulupakkumisega kingitus uue nutitelefoni, tahvelarvuti, süleri, teleri või mõne muu seadme näol ja ostukorvi kinnitades näedki seal tasuta kuuserida!

Pärast ostukorvi kinnitust saadab Telia e-kirjaga tasuta kuuse sooduskoodi. Edasi on juba kõik sinu enda kätes! Laadi alla RMK äpp ning leia üles rubriik Kuusekohad, kliki ikoonil Tasumine ja helista äpi kaudu tasuta numbrile 800 2200 – võta oma sooduskood ligi ja sisesta see, kui automaat seda küsib.

Enne, kui lähed riigimetsa oma lemmik-jõulukuuske maha võtma, veendu, et teed seda õigest metsast ja vormista oma tasuta kuusekood äpi abil SMSiks - seda pead metsas vajadusel ette näitama, et sul on õigus kuusele.
Enne, kui lähed riigimetsa oma lemmik-jõulukuuske maha võtma, veendu, et teed seda õigest metsast ja vormista oma tasuta kuusekood äpi abil SMS-iks, selle pead metsas vajadusel ette näitama, tõestamaks, et sul on õigus kuusele.

Et valmistuda õigesti ette, tutvu ka Digitarga videoga (ka artikli päises), mis tuleb metsa minnes kaasa võtta ja leia RMK äpist üles tumeroheliste aladena märgitud lähim või sinu jaoks sobivaim riigimets. Kuusekoha võid üles otsida ka RMK kuusekese kodulehelt. Meeles tuleb pidada, et noorest riigimetsast jõulukuuske võtta ei tohi – need puud tahavad veel aega kasvamiseks.

Telia jõulukampaania ostudega kaasa saadud tasuta sooduskoodiga võib vana metsa alt või elektriliinide aluselt alalt viia koju kuni 2-meetrise jõulukuuse.

Filmi: Sinu kuuseretk

  • Filmi mobiiltelefoniga oma retke riigimetsa kuuse järele.
  • Laadi video Online.ee Pilve ning saada link videole aadressil toimetus@digitark.ee
  • Ägedamad videod avaldame Digitarkade klubi Facebooki lehel.
  • Jõulude eel paneb Digitark saadetud videotest kokku lustliku kuusefilmi!
  • Leidlikumate, digisoovitusi täis metsaretke-videote autoritele leiame jõulused üllatused ka 🙂 Auhinna saajad valib Digitarga toimetus.

Kuni 2-meetrise jõulupuu aitab leida RMK mobiilirakendus. Võtta võib puid, millel pole lootust suureks kasvada, sageli asuvad need teede ja kraavide servades või elektriliinide all. Kuuskede eest tasub Telia ning müügist saadud tulu investeeritakse uue metsa rajamisse.

Metsaretke plaanides võta kaasa mõõdulint, saag, kotid ja nöör, et jõulukuusk rikkumata koos sinuga koju jõuaks, ja loomulikult soojad riided.

Metsa minnes laadi oma telefoni aku varakult täis ja võta kaasa ka akupank koos ühendusjuhtmega juhuks, kui aku külma ilmaga metsas lustides siiski tühjaks saab. Telia e-poest ostetud jõulukingid kullerdatakse sulle koju või pakiautomaati tasuta!

TÄIDA KELLEGI JÕULUSOOV Kampaaniatoote ostuga kingime võimaluse minna ise metsa RMK jõulupuud tooma. E-poest ostetud jõulukingid kullerdame sulle koju või pakiautomaati tasuta!
TÄIDA KELLEGI JÕULUSOOV
Kampaaniatoote ostuga kingime võimaluse minna ise metsa RMK jõulupuud tooma. E-poest ostetud jõulukingid kullerdame sulle koju või pakiautomaati tasuta!
ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid