Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Microsoft soovib virtuaalreaalsuse rohkemate inimesteni viia ja seda juba järgmisel aastal. Ka Intel arendab oma virtuaalreaalsuskomplekti.

Inteli arendajate konverentsil teatas Terry Myerson, et Windows loob Inteliga koostöös Windows 10 personaalarvuteid, mis toetavad vähemalt liitreaalsuse võimalusi HoloLensi kasutamiseks.

Alates järgmisest aastast saavad kõik uued Windows 10 arvutid operatsioonisüsteemi, millel HoloLens töötab.

Virtuaal- ja liitreaalsus on praegu kõige põnevam tehnoloogia ning väga hästi vastu võetud, seega soovivad kõik tehnoloogiatootjad võimalikult varakult selles kaasa lüüa.

Inteli konverentsil oli see üheks suuremaks teemaks ja ka Intel tegeleb oma peakomplekti Project Alloy arendamisega, mis võimaldab kasutajatel saada augmenteeritud reaalsuse kogemuse ilma segavate kaabliteta.

Lisaks oskab Inteli virtuaalreaalsuskomplekt käe liikumist jälgida. Turule peaks Inteli virtuaalreaalsuse peakomplekt jõudma umbes aasta pärast.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi