Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

IT-otsused peavad toetama ettevõtte arengut, olema läbipaistvad ja kuluefektiivsed

#Andre Visse #it haldus #it-lahendsed #IT-taristu #pilveteenus #uued ärid

Milliseid IT-otsuseid teie ettevõttes sees langetatakse ja kui palju saab ettevõtte tegevjuhtkond aru, millised on need teenused, mida hangitakse? küsib Telia Eesti IT-teenuste juht Andre Visse Digitarga saates.

hero-generic_388

Vaatame olemasoleva IT-taristu üle, võtame selle enda kohustuseks ja pakume tagasi teenusena. Anna vastutus meile ja saad paindlikkuse teha muudatusi vastavalt su äri muutustele.

Oluliseks on ka teenuse kvaliteet. “Kui läbipaistvad on IT-otsused ettevõttes? Kuidas see meeskond, kes majas on, suudab seda teenust pakkuda?” soovitab ta läbi mõelda olulised küsimused ja leida ettevõtte äritegevust ning arengut toetavad IT-lahendused.

Esmalt tasub vaadata, kuidas tänane IT-lahendus ettevõttes toimib ja kas see ärivajadusi toetab, soovitab Visse. “Kui kuluefektiivne on sinu ettevõtte IT-teenus täna?”

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leidis üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi