Kes meist ei oleks maadelnud tõrkuvate arvutite ning erinevate programmidega ja mõelnud, et kuidas küll lihtsalt, ilma kõigi IT-jamadeta, oma tööd teha saaks. Nii nagu leidub rohtu pea iga haiguse vastu, leidub lahendus ka neile muredele.

Telia on oma klientidele loonud teenuse nimega Töökohtade Haldusteenus, mis võimaldab lahendada kõik klientide IT-mured kas kaughalduse või kohalhalduse korras. Kuna perioodil 01.02.–31.03.2017 pakub Telia teenust tavahinnast oluliselt soodsamalt, on paras hetk teenusest täpsemalt kirjutada. Töökohtade Haldusteenust tutvustab Telia IT-teenuste juht Taavi Talve.

TÖÖKOHTADE HALDUSTEENUS

Töökohtade Haldusteenusega saab ettevõte keskenduda oma põhitegevusele ning loovutada kõik arvutitega seonduvad IT-mured Teliale – vahet ei ole, mis täpsemalt muret teeb. Teenust saab kasutada täpselt sellises proportsioonis, nagu parasjagu vaja on. Näiteks: kui väiksemate IT-muredega saavad ettevõtte töötajad ise hakkama, siis võib teenust tarbida ainult tõsisemate probleemide korral. Ent kui ettevõttes ei ole kedagi, kes arvutite hingeelu tunneks, saab kasutada teenust nii kaug- kui ka kohalhaldusena. Halduspaketile lisaks on võimalik tellida ka lisateenuseid, näiteks rentida ka kõik arvutitöökoha seadmed Teliast. Nii ei ole vaja ettevõttesse soetada ühtegi IT-seadet, vaid neid saab rentida täpselt nii kaua kui tarvis.

KAUGHALDUS ehk IT-murede lahendamine üle interneti

Teenus on mõeldud väikeettevõttele, mis vajab kompetentset IT-tuge ning hindab madalaid püsikulusid. Teenuspakett sisaldab asjatundlikku kliendituge ja pädevat IT-abi kaughalduse teel.

Kaughalduse pakett sisaldab:

 • kliendipöördumiste registreerimist ja IT-spetsialisti abi kaughalduse teel;
 • automaatsete teenuste seadistamist ja kontrolli;
 • klienditoe vahendusel konsultatsiooni IT-süsteemide kasutamisel;
 • võimalust tellida kontorisse tasuline IT-spetsialisti visiit.

Fikseeritud kuutasuga kaughalduspaketi kuutasu 49 € – KAMPAANIAHIND kaheks aastaks 25 € kuus.

KOHALHALDUS ehk IT-spetsialist tuleb kontorisse

Teenus on mõeldud keskmisele ettevõttele, kus vajatakse tekkinud IT-takistuste lahendamist nii distantsilt kui ka kontoris kohapeal.

Kohalhalduse pakett sisaldab lisaks Kaughalduse paketile veel järgnevat:

 • korralisi visiite ja aruandlust ettevõtte IT seisukorrast ja tehtud tegevustest;
 • intsidentide ja päringute lahendamist IT-spetsialisti külastustega;
 • uute ja olemasolevate seadmete paigaldust ja häälestamist.

Fikseeritud kuutasuga Kohalhalduspaketi kuutasu 99 € – KAMPAANIAHIND kaheks aastaks 50 € kuus.

Miks kasutada just Telia IT-teenuseid?

Telia haldab igapäevaselt umbes 10 000 arvutitöökohta üle Eesti – väikestest ühemehe ettevõtetest kuni suurte riigiasutusteni välja. Telia peamised eelised:

 • Eesti suurim IT ja telekommunikatsiooni teenusepakkuja, kellel on IT-spetsialistid üle Eesti;
 • ühtne vaade kõigist kliendi IKT-teenustest ja lahendustest;
 • sertifitseeritud personal;
 • kogemused erinevate IT- ja andmesideteenuste ning -lahenduste pakkumisel;
 • turvaline ja jätkusuutlik koostööpartner;
 • lisaks partnerid Lätis ja Leedus.

Töökohtade Haldusteenust kasutades ei pea ettevõte IT-muredega enam ise tegelema ning saab keskenduda oma põhitööle. Samuti on kontrolli all kõik IT-kulud, mis annab ettevõttele parema võimaluse oma rahaasjade juhtimiseks. Töökohtade Haldusteenusele saab juurde tellida ka lisateenuseid nagu seadmete (arvutid, printerid, serverid jne) renditeenus, garantii ja remondivahetus, printerite haldus, võrguseadmete haldus, mobiilseadmete haldus jms.

Kogu info Töökohtade Haldusteenuse kohta leiad siit.

ehk Inkatrinka usub, et kõik uued tehnoloogilised vidinad pole elu mõte, vaid need on meile loodud ja antud selleks, et elu mugavamaks teha. «Tark on neid mõistlikult kasutada,» kiidab ta. «Ma pole eriti originaalne – minu nutitelefon, iPad ja head kõlarid aitavad mu töö- ja argielu teha mugavamaks, aga ka meeleolukamaks,» selgitab Inkatrinka, kes meenutab, et aastal 1994 läks ta oma elu esimesele arvutikursusele. «Ohh, kes seda enam mäletab,» muigab ta, ja julgustab Digitarga vahendusel teisigi leidma neid tehnoloogiaimesid, mis põneva argieluga hästi klapivad. «Taaskord – tehnoloogia abil on võimalik oma elu lihtsamaks teha ning võita rohkem vaba aega meelistegevusteks – sportimiseks, matkamiseks, looduses viibimiseks,» julgustab ta.

Kommentaarid