Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Tundub, et Apple on iPhone 6 paindumisprobleeme võtnud väga tõsiselt ning kuulduste kohaselt saab uus telefon senisest tugevama korpuse.

Uue telefoni ootuses on meediasse lekkinud järjest vihjeid uue telefoni välimusest, sisust ja muudest omadustest. Ametlikku infot siiski jagatud ei ole, kuid Youtube’i kasutaja Unbox Therapy on väidetavalt enda kätte saanud seni avaldamata iPhone 6s’i tagumise kaane, mida ta videos analüüsib.

Paindumise vältimiseks on korpust mitmest kohast tugevdatud.

Videovõrdlusest ilmneb, et uus telefon tuleb senisest paari millimeetri võrra suurem, kuid see-eest mõnevõrra kergem, mis annab alust arvata, et kasutatud on senisest erinevat materjali. Üheks võimalikuks variandiks võib olla Apple’i kellades kasutatav alumiiniumisulam Series7000, mis peaks olema praegusest kergem ja vastupidavam. Siiski, kuna tegu ei ole ametliku infoga, tuleks videos nähtut võtta väikese skeptilisusega.

Kuigi ametlikku kuupäeva Apple’i iga-aastaseks ürituseks paika pandud ei ole, arvatakse, et sarnaselt eelmise aastaga toimub üritus taas 9. septembril. Sügis tuleb kahtlemata põnev, kuna lisaks Apple’ile tulevad uute telefonidega välja ka näiteks Samsung (13. augustil) ja Sony (ilmselt 2. septembril).

Allikas: iPhone 6S frame built to be Bendgate-proof, video claims

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid