Apple on usutavasti töötamas uue 4” telefoni kallal, mis lansseerides peaks kandma nime iPhone 5SE.

9to5Mac andmete kohaselt on uus telefon iPhone 5S-i parandatud versioon ning koosneb sisuliselt iPhone 6 sisust iPhone 5S-i keres. Uuel telefonil peaks seega olema 8 MP tagumine kaamera, 1,2 MP esimene kaamera, NFC, A8 protsessor ning kiirem wifi.

Eelmise nädala keskel lekkis internetti ka pilt väidetavast uuest iPhone’ist. Servadest kaarduva klaasi ning külgedel asuvate nuppude asetuse tõttu näeb telefon välja nagu väiksem iPhone 6. Uus telefon on suuruselt peaaegu sama mis iPhone 5, kuid pildi ehtsust ei ole kahjuks võimalik kinnitada.

Väidetav uus iPhone 5 SE, mis peaks asendama olemasoleva iPhone 5. Foto: onemorething.nl
Väidetav uus iPhone 5 SE, mis peaks asendama olemasoleva iPhone 5. Foto: onemorething.nl

9to5Mac info kohaselt toetab uus telefon Live-fotosid, kuid mitte 3D Touchi, mille funktsionaalsuse võtab tõenäoliselt üle pikk puudutus. Uus telefon peaks välja tulema käesoleva aasta märtsis või aprillis koos Apple Watch 2-ga.

Allikas: theverge

ehk digitaavi sai oma hüüdnime täiesti juhuslikult. "Kuid see sobib mulle," on ta sellega nüüdseks juba harjunud. "Kõik digitehnoloogiaga seonduv peab olema lihtsasti arusaadav, mugav kasutada ning märkamatult minu igapäevaelusse sobituma," räägib Digitaavi. "Telefon, sülearvuti ning Google-kalender on minu igapäevased abimehed ja assistendid, milleta ma oma elu enam ette ei kujuta. Kohtumised, trennid, puhkused – kõik on kirjas kalendris, mis omakorda on kõikide seadmete vahel sünkroniseeritud." Digimaailmaga sai DIgitaavi põgusalt tuttavaks juba ligi 15 aastat tagasi kooli arvutitunnis oma esimest e-posti kontot luues. "Suurem huvi tekkis aga esimese nutitelefoniga, milleks oli HTC Wildfire, mis oma tehnilistelt näitajatelt kuigi võimekas telefon ei olnud, sest näiteks Instagram seal tööle ei hakanudki," meenutab Digitaavi, nägu muigel. Paljudele kõlab sõna “digi” Digitaavi sõnul hirmutava ning halvaendelisena. "Minu eesmärk on tuua inimesed, kes võib-olla seni selle maailmaga kokku puutunud ei ole, lähemale teenustele, tehnoloogiatele ning vidinatele, millest neile igapäevaelus kasu tõuseks." Digitaavi kirjutab uudiseid teemadel, mis talle endale huvi pakuvad. "Üritan seda teha keeles, mis on arusaadav kõigile."

Kommentaarid