Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Digifotograafia areneb jõudsalt ja vahendid muutuvad aina pisemaks.

Innovaatiline viis oma nutiseadme kasutusvõimaluste täiendamiseks

#Blips #SmartMicroOptics

Suurepärane uudis kõigile mikro- ja makrofotograafia huvilistele! Kui eelnevalt on telefonikaameratele toodetud kaasaskandmiseks kohmakaid ja suuremaid objektiive, siis nüüd piisab makrofotode jäädvustamiseks vaid kleepsust!

Mikromaailma avastamiseks lõi Smart Micro Optics uued pisikesed ja õhukesed objektiivid Blips paksusega 0,5–1,5 millimeetrit.

Vaatamata oma mõõtudele suurendab see objekti kuni 100 korda.

Blips kinnitub telefoni külge korduvkasutatava kleepsuna. Objektiiv kinnitub omakorda telefoni kaamerale staatilise elektri abil, et tagada parim pildikvaliteet. Kuna kleebitavat osa saab ise lõigata, sobib see kasutamiseks kõikidel nutiseadme kaameratel.

Blips on visiitkaardi suuruses pakendis, mis sisaldab kahte kleebitavat objektiivi ja mahub kenasti näiteks rahakoti vahele.

Praegu on Blips saadav ainult Kickstarteri vahendusel ning kõige soodsam komplekt maksab 20 eurot.

See õhuke objektiiv muudab telefonikaamera kaasaskantavaks mikroskoobiks ja aitab taskukohase hinnaga avardada oma nutiseadme kaamera võimalusi.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid