Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Huawei annab uue tippmudeli ostjale kaasa väärtusliku nutikella

#huawei #Huawei Watch GT #P30 #P30 Pro

Telia müügikanalites algas Huawei värskete tippmudelite P30 ja P30 Pro müük. Uue telefoni ostuga saab tootja poolt kingitusena kaasa Huawei Watch GT nutikella väärtusega 249 eurot.

 

 

Uutel P30-seeria telefonidel on uuenduslik ja kõrgel tasemel kaamera, millega saab teha pilte ka kehvades tingimustes. Rõhku on seejuures pandud suumile, lainurga pildistamisele ja videote tegemisele. Lisaks on Huawei uutel mudelitel omadused, mis on iseloomulikud ühele korralikule tipptelefonile ehk suur mälumaht, hea aku ja kiire protsessor.

P30 ja P30 Pro ostuga saab kingitusena kaasa Huawei Watch GT nutikella, millel on kuni kaks nädalat kestev aku ja klassikaline disain. Lisaks on nutikell professionaalne treeningkaaslane.

Huawei P30 ja P30 Pro hinnad jäävad vahemikku 699–999 eurot.

Telia ja Diili e-poes saab uute mudelite ostutellimusi vormistada alates teisipäeva, 26. märtsi õhtust kella 19-st, Telia esindustes algab müük kolmapäeval, 27. märtsil.

Uute Huawei mudelitega saab tutvuda SIIN.

 

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi