2 GB tasuta!

  • 1 GB saad kaasa pärast Online.ee pilve aktiveerimist. Kokku 2 GB ruumi saad siis, kui seod Online.eega oma Telia või Diili mobiilinumbri.
  • 100 GB ehk parajalt ruumi ning reklaamivaba keskkond – 1,94 €/kuu
  • 500 GB ehk rohkelt ruumi ning reklaamivaba keskkond – 6,95 €/kuu

Hot.ee keskkonnast pidi märtsi lõpus saama uute võimalustega Online.ee, kus igapäevane suhtlus sõprade, lähedaste ja koostööpartneritega on veelgi hõlpsam. “Võtsime aga kuulda oma kasutajaid ning pikendasime Hot.ee sulgemisaega 31. augustini,” teatab Online.ee teenuste juht Reeno Koemets.

Hot.ee sulgemise põhjuseks on ajakohasuse puudumine – keskkonda ei ole arendatud juba ligi viimased 10 aastat, mistõttu on aja hammasrataste vahele jäänud nii Hot.ee keskkonna tehniline pool kui ka sisu.

 

Praegu on võimalik mõlemat keskkonda kasutada.

“Oleme aga Hot.ee alternatiiviks loonud uue ning mugavama keskkonna Online.ee. Seda kõike selleks, et pakkuda kvaliteetsemat kasutamist ning võimalust peale tavapärase e-kirjade saatmise kasutusele võtta ka muid teenuseid, näiteks turvalise failide hoiustamise Online.ee pilves,” selgitab Reeno Koemets. Online.ee keskkonnast loe lähemalt Telia lehelt.

Miks Hot.ee veel ei sulgu?

“Kuigi esialgne Hot.ee keskkonna sulgemise plaan oli seatud juba märtsi lõppu, otsustasime selle siiski kasutajate tagasisidet arvesse võttes 31. augustini edasi lükata,” teatab Koemets. Augustikuus tuuakse automaatselt üle kõik kasutajate meilid, meilikaustad, kontaktid, lingid ning märkmed, nii et miski kaduma ei läheks. “Samuti anname klientidele valikuvõimaluse lisaks andmetele tuua üle ka kõik failid, galeriid ning pilve või ainult osad andmed. Lisaks anname kasutajatele rohkem aega uue keskkonnaga harjumiseks – praegu on võimalik mõlemat keskkonda kasutada.”

Online.ee pakub uusi võimalusi

Online.ee on keskkond, mis koondab ühte kohta kogu sinu suhtluse: meilid, kontaktiraamatu, sõnumi- ja kõnelogi, SMS-i saatmise võimaluse paljudele kontaktidele korraga ning failide hoiustamise Online.ee pilves. Nii ei pea sa muretsema, et sinu tähtsate failide või mälestustega midagi juhtub ning kõnedel ja sõnumitel saad silma peal hoida ka siis, kui telefoni parasjagu käepärast ei ole.

online-voimalused1-era

Logi sisse oma olemasoleva meiliaadressiga või registreeri soovi korral endale uus aadress ning proovi kõiki võimalusi. Sealjuures võid kindel olla, et kogu sinu varasem meilisuhtlus on endiselt alles.

Online.ee e-kirjade saatmise keskkond on sinu jaoks alati tasuta. Kui soovid aga suuremat pilve- või e-posti mahtu, saad juurde soetada suurema mahupaketi.

ehk Rainu, Digitarga pere pesamuna soetas oma esimese 465 Microlinki arvuti siis, kui oli alles 15 ja Eestis laiatarbe personaalarvutitest veel vaid unistati – alles esimesed katsejänesed suutsid ja soovisid sellise koletisega nagu koduarvuti toona tegeleda. Ei läinud aga aastatki, kui Rainu leids üles ka telefoniliini ja ühendas arvuti dial-up-ühendusega algelisse internetti. Nii see digitarklus hoo sisse sai, aga õpib ja katsetab ta läbi argikogemuste ja töö digitarkusi muidugi senini.

Kommentaarid