Kuhu reisid järgmisena sina? Ja mis hinnaga? Foto: Unsplash

Pole vist kellelegi enam saladuseks, et lennupileteid on võimalik soetada tõeliselt soodsalt. Stabiilne või pigem langev maailmamajandus hoiab naftahinna madalal ja see mõjutab ka lennuhindu, mille põhiline komponent on kütus. Teisalt jällegi reisitakse rohkem kui kunagi varem.

Kodumaine online-reisibüroo Reisidiilid pakub igapäevaselt võimalusi lennata soodsalt nii Euroopas kui ka eksootilisematesse sihtkohtadesse, otsides välja kas veahinnaga pakkumised või sooduskampaaniad. Nende Facebooki-lehel on paari aastaga kogunenud üle 40 000 jälgimise.

Kui Reisidiilid annab konkreetse pakkumise, siis Hopper on praegu parim laiapõhjaline lennudiilide leidmise äpp. Tuleb lihtsalt sisestada lähte- ja sihtkoht à la Uber ja tutvuda võimalustega. Leian vähem kui minuti jooksul novembri lõpu ja detsembri alguse kuupäevadega edasi-tagasi lennu Tallinnast Bangkokki, mis läheb maksma 509 eurot.

Hopperi-maailmas elab ka väike abivalmis jänes, kes annab head nõu, olles justkui reisikonsultant. Ta soovitab mul nende piletitega oodata, sest tõenäoliselt odavnevad need veelgi enne oktoobri lõppu, peale mida aga hakkavad tõusma. Novembri lõpuks on hind ilmselt kahekordne.

Prillidega jänes lubab ka ise märku anda, kui hinnad peaksid langema või tõusma.

Seega olen valitud sihtkoha pakkumistega alati ühendatud ja saan need osta äpi kaudu ülikiirelt. Nii jääb ära olukord, kus kuuleme kuskilt juhuslikult, et paar päeva tagasi oli olnud ülihea pakkumine meie unistuste saarele, aga praeguseks on see kahjuks lõppenud.

Soodsad lennupiletid tulevad ja lähevad, kuid alati on midagi ahvatlevat saada. Lennuvõrk aga aina tiheneb ja infot tuleb juurde, seega on Hopper suur kingitus suuremale ja väiksemale reisihuvilisele, sest hoiab kõvasti kokku aega, mis varem kulus mehaaniliselt kuupäevade läbiklõpsutamisele.

Odavate lendude leidmine on lihtne, päriselt ka, proovi ise järele!

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid