Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.

Telia hakkas Eestis pakkuma Spotify Family teenust

#muusika #spotify

Telia hakkas esimesena Baltimaades pakkuma populaarse muusikateenuse Spotify perelahendust ehk Spotify Family paketti, mida saavad alates 29. augustist tellida lisaks Telia klientidele ka kõigi teiste kohalike mobiilioperaatorite kliendid.

 

Spotify Family võimaldab teenust üheaegselt kasutada kuni kuuel erineval pereliikmel, kusjuures iga pereliiga saab luua enda maitsele vastavaid muusikanimekirju ning kasutada Spotify’d teistest pereliikmetest sõltumatult.

„Spotify pakub ligipääsu enam kui 30 miljonile muusikapalale nii välismaiste kui Eesti artistide esituses ning nüüd on võimalik kvaliteetsest ja reklaamivabast sisust osa saada kõigil pereliikmetel. Spotify vahendusel saab oma lemmikmuusikat kuulata nii nutiseadmes kui arvutis ning ka uuemates telerites ja autodes, mistõttu on kasutaja lemmikmuusika temaga sõna otseses mõttes kõikjal kaasas,“ ütles Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juhi Maksim Melamed.

Spotify Family paketi maksumus on 10,99 eurot kuus, mis näiteks neljaliikmelise pere puhul teeb ühe kasutada hinnaks 2,75 eurot. Perepaketi kõrval saab endiselt tellida tavalise Spotify Premium paketi hinnaga 6,99 eurot kuus.

„Augusti lõpus algava kampaania korras pakume kõigile Mobiilse Elu klientidele, kes kasutavad vähemalt 10GB paketti, Spotify perepaketi teenust 50% soodsamalt. Meie andmetel ükski teine operaator täna Euroopas nii head pakkumist ei tee,“ lisas Melamed.

Tema kinnitusel on varasemaga võrreldes Spotify teenus kõigile huvilistele ka hõlpsamalt kättesaadav. Teenuse saavad endale lisaks Telia mobiiliklientidele tellida ka Telia interneti- ja teleteenuse kliendid. Lisaks saavad Spotify teenuse endale Telia veebilehelt tellida Tele2 ja Elisa teenuseid kasutavad kliendid.

Lisainfot nii Spotify Premium ja Spotify Family paketi tellimise kohta leiab Telia veebis.

Telia pakub Eestis laia valikut meelelahutust, teiste hulgas selliseid teenuseid nagu HBO sarjade striimingu-teenus (alates 1. septembrist) ning Telia Leheriiul.

 

ehk Digitark R@igo usub, et kuna (digi)tehnoloogia pakub täna võimalust efektiivsemalt tööd teha, mõnusamalt meelt lahutada ja mugavamalt oma igapäevatoimetusi ajada kui kunagi varem, oleks patt seda mitte kasutada. «Elada suudaksin ka ilma nendeta, aga kõige enam tunneksin puudust ilmselt internetist, nutitelefonist ja nutiTV-st,» usub R@igo, kes soetas oma esimese PC kusagil aastatuhande vahetuse paiku. «Sest see muudab meie elu mugavamaks ja põnevamaks,» jagab ta oma digitarkust julgelt ja hea meelega ka teistega.

Kommentaarid

Tutvun toodetega
Lugesid loo läbi, võta nüüd hetk ja sirvi seotud tooteid või pane kinni ja naudi surfamist edasi