Jätkates Digitarga kasutamist oled teadlik küpsiste kasutamisest.
Karge talveõhtu pakub päikeseloojangu värvidemängu. Foto: Hans Markus Antson

Hans Markus Antson: külmaproov kaamerale ja nutitelefonile

#aku kestvus #GoPro

Täna tähistasime perega isa sünnipäeva rabalaugastel uisutamas käies  karge ilm oli suurepärane viis testida GoPro 4 Session aku vastupidavust.

Fjällräven Polar

  • Hans Markus Antson osaleb aprillikuus 300 km pikkusel polaarekspeditsioonil ja teeb praegu igapäevaselt ettevalmistusi, et olla heas vormis, harjuda külmaga ning õppida kasutama vajalikku digitehnoloogiat kogemuste jagamiseks.

Fjällräven Polar 2016 teekond Rootsis ja Norras.
Fjällräven Polar 2016 teekond Rootsis ja Norras.

Lasin GoProl nii kaua filmida, kuni aku tühjaks sai. Tuleb välja, et –20 °C külmas peab aku vastu tervelt tund aega. See on päris hea tulemus, sest tavatingimusteks on eeldatavalt aku iga 1 tund ja 50 minutit.

Õhtul koju jõudes viskas veel mõnusalt värve, mida ma muidugi randa jäädvustama läksin. Sellised talvepäevad annavad meeletu laetuse ja positiivse energia.

Selle videopostituse jaoks sai ülejäänud kaadrid üles filmitud iPhone 6s’iga. Kasutan seda peamiselt selleks, kui soovin omapoolseid kommentaare jäädvustada, sest telefoni mikrofon püüab heli üllatavalt hästi kinni. Samuti on kaamera liikuvad kaadrid väga stabiilsed, mis on seni olnud väga meeldivaks üllatuseks.

Lisaks video filmimisele jäädvustan kaameraga pildistamise kõrvalt telefoniga mitmeid kaadritaguseid hetki, mis on mulle alati olnud olulised, aga pole neid saanud seni hästi jälgijatega jagada. Nüüd saan oma Snapchati kasutajale kohe lisada mõne meeleoluka pildi või mõttekilluga videoklipi.

See võimaldab oma jälgijatele kohe näidata, kui ilus loojang parasjagu väljas on või et õhtul tasub kindlasti blogisse kiigata, sest kohtusin just ootamatult mõne põneva metsloomaga. iPhone’i kvaliteetne kaamera annab neid hetki suurepäraselt edasi.

Hans Markuse 2. retk pildis

_MG_9627

_MG_9674

_MG_9694

Kommentaarid