Google’i otsing hakkab telefonis teistsugune välja nägema


Google on ümberkujundamas seda, kuidas otsingutulemused mobiilis välja hakkavad nägema. Firma sõnutsi soovivad nad võtta sammu tagasi ja muuta väljanägemist natuke lihtsamaks, et otsitut oleks võimalik leida kiiremini ja lihtsamini.

 

Uus disain sisaldab suuremat ja paksemat tekstiosa, mille eesmärk on lubada silmal haarata infot kiiremini. Otsingutulemused hakkavad ulatuma laiemalt üle ekraani tänu vähendatud varjudele. Google lubab ka kasutada värve eesmärgipärasemalt, et aidata välja tuua oluline info, mitte püüda tähelepanu kõrvale juhtida.

Aimu uuest disainist saab Google’i avaldatud kuvatõmmisest.

 

 

On näha, et uus disain tõstab rohkem informatsiooni lehekülje ülaosasse ja vähendab visuaalset müra, mis loodetavasti teeb guugeldamise lihtsamaks, sundimata skrollima allapoole, et leida otsitav, kirjutab The Verge.

Kui üldiselt tundub maailm üha keerulisemaks minevat ja mõne uuenduse puhul on küll kahtlus, et kas see teeb midagi paremaks, siis kõnealune samm on tagasi lihtsuse suunas ja saab kasutajate poolt väga tõenäoliselt positiivselt vastu võetud.

 

ehk Digimon usub, et digitehnoloogia on vahend nagu pintsel, mis ei tee iseenesest targemaks või lollimaks, aga läbi mille on võimalik palju ära teha. "Cool oleks, kui kõik on võrgus, aga samas jääks võimalus ennast lahti ühendada." Tema peamisteks töövahenditeks on Open Office, e-mail ning muidugi klaviatuur. Digimoni digitaalsed väljakutsed algasid Tamagotchi Eestisse jõudmisega, usub ta ise. "Tulevik on digi ja tarkus ning arukas tegutsemine on igal ajal kasuks," rõhutab ta.

Kommentaarid