Google võib panna Android-seadmete uuendamisega hiljaks jäänud telefoni tootjaid häbiposti

#Android #google #tarkvarauuendus

Väsinud ootamast, millal jõuab telefoni uusim Android-tarkvara, mis teistel juba ammu olemas on? Google soovib seadmete uuendamisega seotud protsesse kiirendada.

Google katsetab uut strateegiat, kuidas sundida Android-seadmete tootjaid oma seadmetele õigeaegselt uuendusi tegema. Nimelt plaanib otsinguhiid avalikustada nende tootjate nimed, kellel läheb Androidi uuendamisega kõige kauem aega.

Nimekiri on esialgu veel privaatne, aga Google võib selle avalikustada.

Google’il on olemas nimekiri, kus on tootjate nimed reastatud vastavalt selle, kui kiiresti jõuab kõige uuem Androidi-versioon nende seadmetesse. Nimekiri on esialgu veel privaatne, aga Google võib selle avalikustada ning see võib Android-telefoni tootjaid kannustada oma seadmeid kiiremini uuendama.

ehk e-Marie teab läbi oma argitööde, et tehnoloogia areneb pidevalt, mistõttu ei saa otsa ka tehnikauudised. "Seega avastada on lõputult," sõnab ta. "Usun, et elu läheb veelgi mugavamaks ja tehnoloogia, mis hetkel on veel lapsekingades, saab tulevikus palju rohkem määravaks kui praegu." Ta toob näiteks pilveteenuse, mis trügib vaikselt teisi andmekandjaid turult välja. Kõik tüütud toimetused saab ta käigu pealt ja paari klikiga tehtud tänu Mobiil-ID-le. "Nii saab keskenduda olulisele," julgustab ta teisigi digiallkirjastamist proovima. "Mobiilne internet on nii iseenesest mõistetav ja mugav, et olenemata asukohast ja situatsioonist saan alati mobiilsele internetile loota. Ilma mobiilse parkimiseta ma käiks jala." Eelkoolis veetis ta tihti aega sellises programmiga nagu MS Paint. "Nutitelefon tuli minu ellu alles aastal 2013 ja sedagi suure skeptilisusega," muigab ta, "tagasi vaadates on see olnud elumuutev ning olen teinud suure n-ö digihüppe," ütleb nüüd Telia müügikonsultandina töötav e-Marie. "Leian, et igaüks leiab sellest maailmast midagi kasulikku, on see siis ajakokkuhoid, produktiivsem töö või rohkem võimalusi oma silmaringi avardada." Ta soovib läbi uudiste ja lugude selgitada ning näidata, kuidas orienteeruda selles pea lõputute võimalustega digiuniversumis.

Kommentaarid